Czyszczenie magazynów

Dlaczego należy regularnie wykonywać przegląd okresowy regałów magazynowych?

Przegląd roczny regałów ma ogromne znaczenie dla bezpiecznego korzystania z dostępnego wyposażenia magazynu. Konstrukcje mogą ulec uszkodzeniu w toku eksploatacji, a te drobne usterki trudno jest wykryć.

Korzystając z usług profesjonalistów, którzy oferują przeglądy okresowe regałów magazynowych możesz uzyskać pewność, że zaczniesz prowadzić działalność bezpieczną, bez żadnych problemów. Wydajność pracy w twoim obiekcie wzrośnie, ponieważ wyposażenie nie będzie szwankowało, nie trzeba będzie dokładać do interesu.

Płacąc za profesjonalny przegląd techniczny regałów magazynowych oszczędzać, ponieważ nie musisz wydawać pieniędzy na niepotrzebne naprawy, których można uniknąć po prostu dbając o sprzęt. Nie narażasz się także na groźne wypadki, które zdarzają się w magazynach korzystających z wadliwego wyposażenia.
Czy twoje regały paletowe tradycyjne są już po okresowych przeglądach? Jeżeli nie, pora zgłosić się do specjalisty!

Czyszczenie Magazynów - DlaMagazynu.pl

Co sprawdzane jest podczas przeglądów technicznych regałów magazynowych?

Przede wszystkich ich sprawność, występowanie ewentualnych usterek. Dzięki temu, że skorzystasz z usług profesjonalistów, regały pallet flow zostaną bardzo dokładnie sprawdzone. Uzyskasz pewność, że są w pełni sprawne, niezawodne i przede wszystkim gwarantują bezpieczne składowanie towarów. Zweryfikujesz ich jakość, skontrolujesz poprawność eksploatacji.

Bardzo ważne jest, aby określić, czy pracownicy faktycznie obsługują regały w sposób prawidłowy, bez narażania ich na uszkodzenia. Ekspert od przeglądów technicznych przygotuje raport, który pozwoli na przeanalizowanie wszystkich działań, jakie twoi pracownicy wykonują w przestrzeniach magazynowych. Poinformowany zostaniesz o ryzykach, jakie wiążą się z dalszym nieprawidłowym postępowaniem.
Dbając o regały na palety euro możesz cieszyć się z ich bezproblemowej eksploatacji przez długie lata. Warto więc regularnie wykonywać przeglądy techniczne, jeżeli chcesz cieszyć się z wysokiej jakości wyposażenia magazynu.

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. specjalizuje się w doczyszczaniu posadzek magazynowych. Metoda, jaką stosujemy pozwala na gruntowne doczyszczenie każdego typu posadzki z zachowaniej jej neutralnego PH. Dodatkowo proponujemy również polimeryzację posadzki magazynowej, co skutecznie zamyka pory posadzki betonowej oraz nadaje jej przyjemny dla oka połysk.

W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów.

Dodatkowo w halach magazynowych czyścimy :

  • regały wysokiego składowania;
  • ściany wewnętrzne magazynu;
  • sufity komór ciśnieniowych;
  • konstrukcje nośne;
  • wykładziny przemysłowe.
Czyszczenie magazynów

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX