Czyszczenie magazynów

Dlaczego warto skorzystać z promocji na czyszczenie magazynów?

Zarządzanie przedsiębiorstwem, którego głównym zadaniem jest składowanie towarów, nie należy do najprostszych. Trzeba zadbać, aby przestrzeń magazynowa była zadbana. Na posadzce nie mogą znajdować się żadne tłuste substancje, śmieci czy inne zanieczyszczenia uniemożliwiające sprawne i bezpieczne poruszanie się pracowników oraz wózków widłowych. Regularne czyszczenie magazynów jest podstawowym aspektem, o jaki właściciel magazynu musi zadbać.

Dlaczego warto skorzystać z promocji na czyszczenie magazynów - DlaMagazynu.pl

Na czym polega sprzątanie magazynu?

Sprzątanie w magazynie jest czasochłonne i pracochłonne. Trzeba bardzo starannie zadbać o regały paletowe używane, umyć je, wyczyścić ze wszystkich zabrudzeń. W taki sam sposób należy zadbać o wszystkie urządzenia wykorzystywane do obsługi regałów. Dbając o ich czystość i stan techniczny, posłużą przez długie lata, bez najmniejszych problemów.

Jeżeli chodzi o podłogi, muszą być dokładnie oczyszczane z pyłu oraz kurzu, a następnie myte specjalistycznymi środkami. Na pewno przestrzegając wszystkich zasad dotyczących czyszczenia magazynu, możesz mieć pewność, że będzie on funkcjonował jak należy, bez najmniejszych problemów.

Jeżeli w swojej firmie nie masz osób, które mogłyby zająć się regularnym dbaniem o czystość magazynu, warto skorzystać z outsourcingu. Wynajmując firmę sprzątającą, uzyskasz pewność, że używane regały paletowe, jak i wszystkie powierzchnie w magazynie będą zadbane, czyste. To wszystko przełoży się na korzystanie z magazynu.

Pamiętaj, że oprócz sprzątania magazynu, masz jeszcze jeden ważny obowiązek do spełnienia: przegląd roczny regałów. Jest on równie ważny, jak czystość w magazynie.

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. specjalizuje się w doczyszczaniu posadzek magazynowych. Metoda, jaką stosujemy pozwala na gruntowne doczyszczenie każdego typu posadzki z zachowaniej jej neutralnego PH. Dodatkowo proponujemy również polimeryzację posadzki magazynowej, co skutecznie zamyka pory posadzki betonowej oraz nadaje jej przyjemny dla oka połysk.

W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów.

Dodatkowo w halach magazynowych czyścimy :

  • regały wysokiego składowania;
  • ściany wewnętrzne magazynu;
  • sufity komór ciśnieniowych;
  • konstrukcje nośne;
  • wykładziny przemysłowe.
Czyszczenie magazynów

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX