Jungheinrich - Rozwiązania Intralogisyczne | Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Jungheinrich rozwiązania intralogisyczne

Jungheinrich rozwiązania intralogisyczne ma najlepsze na rynku. Dlaczego? Ponieważ działa w branży od lat i dysponuje gruntowną znajomością branży magazynowej od podszewki.
Dokładnie wie, czego oczekują klienci i jakich urządzeń potrzebują. Tym samym może proponować najlepsze regały i systemy magazynowe takie, jak m.in. akumulatorowe wózki paletowe.

Jungheinrich Polska – Sprzedaż – Serwis – Wynajem

Czołowe wózki widłowe znajdziesz tylko u Jungheinrich. Producent oferuje wózki podnośnikowe, wózki unoszące, miniwózki paletowe oraz szereg innych rozwiązań, które sprawdzą się w niemal każdym magazynie. Nowe wózki widłowe służą do unoszenia, układania, holowania i transportu. Są wyposażone w różnego typu napęd, także ręczny. W ofercie Jungheinrich znajdziesz szereg propozycji, dzięki którym twój magazyn zyska nowoczesne i świetnie działające rozwiązanie.

Jungheinrich, DlaMagazynu.pl

Znajdź oddział Jungheinrich i zdecyduj się na zakup idealnie dopasowanego do potrzeb magazynu rozwiązania. Zamówienia możesz składać także za pośrednictwem strony internetowej DlaMagazynu.pl

Wynajem wózków, Wózki używane i Serwis

Jungheinrich pozwala nie tylko na zakup nowych rozwiązań dla magazynu, ale także używanych. Możesz także zdecydować się na ich wynajem. Tym samym oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do zróżnicowanych potrzeb klientów. Jungheinrich prowadzi także działalność serwisową, dlatego w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem możesz zgłosić się po pomoc do fachowców z autoryzowanego warsztatu. Jungheinrich wie, czego potrzebują klienci i to zapewnia.

Jungheinrich dla magazynu

Kompleksowe usługi związane z wyposażeniem magazynów pozwalają na profesjonalne zarządzanie nim, jak i wypełnienie przestrzeni w odpowiedni sposób. Sprawdź rozwiązania Jungheinrich dla magazynu!

Wiedza i doświadczenie Jungheinrich

Wysoka jakość półek do składowania, jak i poprawnie wykonana instalacja ma bardzo duże znaczenie. Firmy, które montują regały zatrudniają profesjonalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy potrafią doradzić Klientom, na jakie rozwiązania powinni się zdecydować. Wysokie umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy sprawiają, że regały magazynowe są instalowane zgodnie z przyjętymi normami.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź