Czyszczenie magazynów

Przeglądy regałów magazynowych realizowane wyłącznie przez specjalistów

Aby mieć pewność, że Twoje regały magazynowe funkcjonują w prawidłowy sposób, przegląd musi wykonać specjalista z odpowiednimi uprawnieniami oraz doświadczeniem. Konieczne jest korzystanie z jego usług przynajmniej raz w roku, a w razie konieczności częściej.
Bezpieczeństwo w magazynie jest najważniejsze. Z każdej takiej wizyty powinien zostać sporządzony protokół z przeglądu regałów. Powinny się w nim znaleźć szczegóły przeprowadzonych działań, ewentualne usterki oraz wskazówki, co należy zrobić, aby ich uniknąć w przyszłości.

Dlaczego warto wykonać przegląd regałów regularnie?

Działania polegające na przeglądzie regałów magazynowych mają na celu wykrycie ewentualnych nieprawidłowości, które mogłyby mieć negatywny wpływ na bezpieczeństwo w magazynie. Aby magazyn był prowadzony legalnie, raz w roku należy wykonać przegląd ekspercki regałów magazynowych. Zapewniasz dzięki temu bezpieczeństwo wszystkim pracownikom, a jednocześnie dbasz o brak strat materialnych wynikających z kompletnego zepsucia regałów czy wózków widłowych.

Montaż regałów paletowych, jak i demontaż regałów magazynowych odbywający się zgodnie z zasadami nie jest jedynym warunkiem utrzymania gwarancji od producenta. Także wykonywanie eksperckich przeglądów jest wymagane.

Czyszczenie Magazynów - DlaMagazynu.pl

Przepisy dotyczące przeglądów regałów magazynowych

Przestrzegając przepisów dotyczących przeglądów regałów magazynowych, a także tych, które określają, jak należy wykonać montaż regałów magazynowych, możesz mieć pewność, że zaczniesz prowadzić działalność profesjonalną, zgodną z wszystkimi zasadami. Na pewno regały paletowe tradycyjne znajdujące się na takiej przestrzeni będą maksymalnie bezpieczne.

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. specjalizuje się w doczyszczaniu posadzek magazynowych. Metoda, jaką stosujemy pozwala na gruntowne doczyszczenie każdego typu posadzki z zachowaniej jej neutralnego PH. Dodatkowo proponujemy również polimeryzację posadzki magazynowej, co skutecznie zamyka pory posadzki betonowej oraz nadaje jej przyjemny dla oka połysk.

W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów.

Dodatkowo w halach magazynowych czyścimy :

  • regały wysokiego składowania;
  • ściany wewnętrzne magazynu;
  • sufity komór ciśnieniowych;
  • konstrukcje nośne;
  • wykładziny przemysłowe.
Czyszczenie magazynów

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX