Regały Do Magazynu - Stwórz Magazyn Dla Siebie! Dla Magazynu zdjęcie nr 1

Stwórz magazyn dostosowany do swoich potrzeb!

Regały do magazynu z DlaMagazynu.pl

Jeśli chodzi o regały paletowe to są one najpopularniejszymi systemami do składowania. Regały do magazynu gwarantują bezpieczne układanie towarów i warto je mieć. Dlaczego ? Ponieważ są funkcjonalnym rozwiązaniem, na które możesz się zdecydować, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową. Poniżej możesz zapoznać się z trzema najpopularniejszymi ich rodzajami.

Stwórz magazyn dostosowany do swoich potrzeb. Jaki masz wybór?

Regały paletowe tradycyjne

Charakteryzują się prostą konstrukcją, którą można dowolnie modyfikować. Możesz wybrać ich wysokość, szerokość, jak i obciążenie, jakie mogą znieść. Mogą mieć szerokie lub wąskie alejki, co ułatwi nawigację wózkami widłowymi. Zobacz ofertę na: regały paletowe tradycyjne.

Regały paletowe wjezdne i przejezdne

Najczęściej wykorzystywane są w magazynach, w których przyjęto model składowania blokowego. Nie ma tutaj pojedynczych jednostek, a całe partie materiałów. Jeżeli chodzi o ich rozróżnienie to wyróżnia się opcje:
• drive in, czyli model LIFO – dostęp do towarów jest z jednej strony regału,
• driver through, czyli model FIFO – dostęp do towarów jest z obu stron regału.

regały do magazynu, Czyszczenie Magazynów - DlaMagazynu.pl

Który regał paletowy najlepiej sprawdzi się w Twoim magazynie?

Zastanawiasz się, w jakie regały paletowe najlepiej zainwestować do magazynu? Dostępnych jest kilka rozwiązań, na które możesz się zdecydować, od tradycyjnych po rozbudowane. Znajdź regały paletowe wjezdne!

Bardzo dużą popularnością cieszą się regały paletowe przejezdne, które umożliwiają bardzo korzystne zarządzanie towarami, dostęp do nich jest nieograniczony, a co najważniejsze obsługa może odbywać się w automatyczny sposób. Popularne są również regały paletowe rzędowe gwarantuje precyzyjne ustawienie w przestrzeni magazynowej, pozwalające na dostęp do składowanych towarów bez najmniejszych problemów. Stosowanie tych rozwiązań jest bardzo popularne ze względu na możliwość uporządkowania magazynu bez większych trudności. Możesz zdecydować się także na regały przesuwne, które są umieszczane na specjalnych szynach na posadzce magazynu. Dzięki temu rozwiązanie działa automatycznie i można nim sterować dowolnie. Warto wybrać system, który ułatwi pracę i zapewni bezpieczne składowanie towarów.

Zobacz też: Sprzedajemy regały do magazynu

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. to sprzedaż i wynajem wyposażenia dla hal i magazynów. W ofercie naszej firmy są regały używane, paletowe, wspornikowe i inne. Stwórz magazyn dostosowany do swoich potrzeb razem z Nami! Wszystkie oferowane przez Nas produkty znajdziesz TUTAJ!

Co warto wiedzieć o naszej firmie?

W ofercie posiadamy nie tylko regały na wynajem i sprzedaż, ale też stałe serwisy sprzątające. To one na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów. – czytaj więcej


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź