Regały Paletowe Magazynowe Bito - Zamów Tu! zdjęcie nr 1

Regały paletowe magazynowe BITO

Najczęściej spotykanym rodzajem regałów mogą być regały paletowe magazynowe BITO. Dlaczego to właśnie one wiodą prym w magazynach na całym świecie?

BITO regały paletowe – z czego wynika ich popularność?

Przystosowane do składowania towarów na paletach euro i typu przemysłowego, regały paletowe są uważane za najwygodniejsze rozwiązania do każdego magazynu. Nie stwarzają problemów w trakcie montażu, jak i demontażu, dlatego warto przyjrzeć się regałom BITO. Cały proces przystosowania regałów do potrzeb magazynu odbywa się w prosty, bezproblemowy sposób. Regały magazynowe BITO wyróżniają się uniwersalnością, co umożliwia ich pełne dostosowanie do potrzeb. Dokupić można do nich wyposażenie dodatkowe, co znacząco podnosi ich funkcjonalność.

Regały paletowe magazynowe BITO, DlaMagazynu.pl

Regały paletowe – cechy, które świadczą o ich wyjątkowości

W magazynach na całym świecie najpopularniejszym typem regałów są regały paletowe, które umożliwiają sprawne składowanie towarów na paletach. Ich obsługa jest bardzo wygodna, ponieważ odbywa się z pomocą wózków widłowych. To sprawia, że układanie towarów, jak i ich ściąganie z półek jest szybkie, sprawne i bezproblemowe.
Jak sama nazwa wskazuje regały paletowe BITO są przeznaczone do składowania towaru na paletach, dlatego nie ma konieczności układania paczek, co skraca czas przyjmowania dostawy. Zapakowane na paletach towary są również od razu gotowe do ponownego wydania, jeżeli Klient zamówi dużą część asortymentu.

Rodzaje regałów paletowych, które warto wziąć pod uwagę przy kompletowaniu wyposażenia magazynu

Regały paletowe rzędowe przystosowane są do zastosowań przemysłowych, dlatego stanowią najlepsze rozwiązanie, na jakie możesz się zdecydować, jeżeli chcesz wyposażyć magazyn w profesjonalny sposób. Jest to zdecydowanie najtańszy paletowy system, a dodatkowo umożliwiający bezpośredni dostęp do składowanych jednostek. Daje to gwarancję łatwej kontroli stanu magazynowego. Ramy regałów paletowych rzędowych są stabilne, łatwo można je konfigurować zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Innym systemem, na który możesz się zdecydować są regały paletowe przepływowe, na których składowanie odbywa się z wykorzystaniem bieżni wałkowych, a obsługa odbywa się niezależnie z dwóch stron regału. Zarządzanie towarami jest bezpieczne.

Systemy regałów BITO

Wysoka jakość półek do składowania, jak i poprawnie wykonana instalacja ma bardzo duże znaczenie.
Firmy, które montują regały BITO zatrudniają profesjonalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy potrafią doradzić Klientom, na jakie rozwiązania powinni się zdecydować. Sprawdź technikę magazynową BITO! – czytaj więcej

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź