Regały przemysłowe

Regały magazynowe pełnią bardzo ważne funkcje. Pozwalają na składowanie towarów w dużych ilościach, w jednym miejscu, z zachowaniem przejrzystości. Wybierając wysokiej jakości, solidne regały przemysłowe, możesz cieszyć się z inwestycji na lata.

Co zrobić, aby wybrać wysokiej jakości regały do swojego magazynu? Przede wszystkim należy dopasować je do miejsca, w którym będą się znajdowały, a także zdecydować się na rodzaj dopasowany do materiałów, które będą na nich składowane. Trzeba także wziąć pod uwagę sposób obsługi magazynu, a także częstotliwości rotacji asortymentu.

Regały Przemysłowe - Dla Magazynu zdjęcie nr 1
Regały Przemysłowe - Dla Magazynu zdjęcie nr 2

Producent regałów sklepowych – wybieraj najlepsze regały magazynowe

Dla Magazynu – Regały, na które możesz się zdecydować

Regały magazynowe są wielopoziomowymi konstrukcjami przestrzennymi, które wykorzystuje się w celu magazynowania zapasów. Są obsługiwane przez urządzenia, takie jak wózki unoszące. Standardowy podział regałów, ze względu na budowę wygląda następująco:

  • statyczne – ich elementy nie zmieniają swojego położenia w żadnej z faz procesu składowania. Są stale unieruchomione,
  • dynamiczne – przesuwne lub przejezdne konstrukcje, których podpory nośne mogą zmieniać miejsce położenia, poruszając się po torowisku lub specjalnie przygotowanym podłożu,
  • specjalistyczne – stanowią połączenie regałów statycznych i dynamicznych, ale w automatycznym wymiarze. Ich konstrukcja nośna jest nieruchoma, ale gniazda ładunkowe mogą przemieszczać się wewnątrz.

E regały spełnią oczekiwania nowoczesnych klientów poszukujących rozwiązań solidnych, a jednocześnie rozbudowanych. Możesz zdecydować się m.in. na regał magazynowy głębokość 80 cm.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź