Czyszczenie magazynów

Stwórz magazyn dostosowany do swoich potrzeb. Jaki masz wybór?

Regały paletowe są najpopularniejszymi systemami do składowania gwarantującymi bezpieczne układanie towarów. Są funkcjonalnym rozwiązaniem, na które możesz się zdecydować, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową. Poniżej możesz zapoznać się z trzema najpopularniejszymi ich rodzajami.

Regały paletowe tradycyjne

Charakteryzują się prostą konstrukcją, którą można dowolnie modyfikować. Możesz wybrać ich wysokość, szerokość, jak i obciążenie, jakie mogą znieść. Mogą mieć szerokie lub wąskie alejki, co ułatwi nawigację wózkami widłowymi.

Regały paletowe wjezdne i przejezdne

Najczęściej wykorzystywane są w magazynach, w których przyjęto model składowania blokowego. Nie ma tutaj pojedynczych jednostek, a całe partie materiałów. Jeżeli chodzi o ich rozróżnienie to wyróżnia się opcje:
• drive in, czyli model LIFO – dostęp do towarów jest z jednej strony regału,
• driver through, czyli model FIFO – dostęp do towarów jest z obu stron regału.

Czyszczenie Magazynów - DlaMagazynu.pl

Który regał paletowy najlepiej sprawdzi się w Twoim magazynie?

Zastanawiasz się, w jakie regały paletowe najlepiej zainwestować do magazynu? Dostępnych jest kilka rozwiązań, na które możesz się zdecydować, od tradycyjnych po rozbudowane. Bardzo dużą popularnością cieszą się regały paletowe przejezdne, które umożliwiają bardzo korzystne zarządzanie towarami, dostęp do nich jest nieograniczony, a co najważniejsze obsługa może odbywać się w automatyczny sposób. Popularne są również regały paletowe rzędowe gwarantuje precyzyjne ustawienie w przestrzeni magazynowej, pozwalające na dostęp do składowanych towarów bez najmniejszych problemów. Stosowanie tych rozwiązań jest bardzo popularne ze względu na możliwość uporządkowania magazynu bez większych trudności. Możesz zdecydować się także na regały przesuwne, które są umieszczane na specjalnych szynach na posadzce magazynu. Dzięki temu rozwiązanie działa automatycznie i można nim sterować dowolnie. Warto wybrać system, który ułatwi pracę i zapewni bezpieczne składowanie towarów.

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. specjalizuje się w doczyszczaniu posadzek magazynowych. Metoda, jaką stosujemy pozwala na gruntowne doczyszczenie każdego typu posadzki z zachowaniej jej neutralnego PH. Dodatkowo proponujemy również polimeryzację posadzki magazynowej, co skutecznie zamyka pory posadzki betonowej oraz nadaje jej przyjemny dla oka połysk.

W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów.

Dodatkowo w halach magazynowych czyścimy :

  • regały wysokiego składowania;
  • ściany wewnętrzne magazynu;
  • sufity komór ciśnieniowych;
  • konstrukcje nośne;
  • wykładziny przemysłowe.
Czyszczenie magazynów

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX