Company

Wynajem regałów magazynowych

Chcesz wynająć regały magazynowe? Sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy firmą, w której ofercie znajdziesz wysokiej jakości regały magazynowe, które spełnia twoje oczekiwania, będą dopasowane w każdym calu do potrzeb użytkownika, jak i zagwarantują jakość, o jaką każdemu chodzi. Wszystko to przekłada się na zadowolenie z osiągniętych rezultatów. Mając na uwadze potrzeby klientów, przygotowaliśmy ofertę, dzięki której możliwy jest wynajem regałów magazynowych na różnych zasadach. To wszystko przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Bez dwóch zdań, warto przemyśleć wynajem, szczególnie, gdy dopiero rozpoczynasz działalność. Los początkujących firm jest niepewny. Mając jednak wynajęte, a nie kupione regały nie poniesiesz żadnych trwałych kosztów. Oferujemy krótkoterminowy wynajem regałów, ale jest także opcja wynajmu długoterminowego.

Wynajem regałów magazynowych, DlaMagazynu.pl

Krótkoterminowy wynajem regałów

O firmie – DlaMagazynu wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dokładamy starań, aby aktualizować znajdujące się tam informacje. Dzięki temu masz możliwość czerpania informacji z wiarygodnego źródła. Przekłada się to zdecydowanie na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Zdecydowanie, warto stawiać na tego typu propozycje od najlepiej działającej na polskim rynku firmy. Można będzie cieszyć się z tego, że wynajem odbędzie się na dogodnych warunkach i nie będzie się miało z nim żadnych, nawet najmniejszych problemów. Na pewno przełoży się to na osiągnięcie spodziewanych rezultatów.

.read-more-content{height:0;overflow:hidden;text-align:justify}

.read-more-content.active{height:100%}

We were created to fill in the gap in the Polish logistical market. The warehouse stock that we have available for continuous sale includes approx. 30 thousand pallet structure spaces. They allow us to execute orders from design to delivery and assembly even within several business days from the moment of receiving the order. We work on storage systems from all producers known in Europe. We offer also used pallet racking that we buy and rent at attractive prices.

We realize how important planning and designing are. It is thanks to well optimized actions that you can manage business successfully. Our efforts are focused on proposing solutions which allow development of a professional warehouse.

Our projects

By using our services, you will be able to start cooperation with the best operators e.g. Prologis or Panatoni. Before any cooperation begins, they require a design of storage systems. We will prepare all documents with due diligence. We will develop a design thanks to which you will visualize how the planned warehouse will look like.

Experience and passion

Years of experience

Qualified employees

Completed designs and projects

Satisfied clients

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX