Regały magazynowe

Półki magazynowe

Półki do regałów magazynowych dostępne w naszej ofercie umożliwiają układanie na trawersach, co zwiększa ich stabilność. Znajdują zastosowanie we wszystkich typach magazynów ze względu na zróżnicowane formy, wymiary oraz nośność. Półki magazynowe masz szansę dostosować do każdej konstrukcji regałowej.

Najlepsze półki do regałów magazynowych

Regały magazynowe wyposażone w odpowiednie półki gwarantują bezpieczne składowanie towarów, jak i bezproblemowy do nich dostęp. Można na nich przechowywać zarówno ostre, jak i ciężkie przedmioty, przede wszystkim w niespaletyzowanej formie. Nie ulegają szybkiemu zużyciu dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów.

Wypełnienia poziome regałów, które znajdziesz w ofercie DlaMagazynu ułatwiają składowanie towarów, dostęp do nich, jak i poprawiają bezpieczeństwo. Wykorzystując najwyższej jakości produkty możesz mieć pewność, że każdy towar będzie składowany na podstawie o odpowiedniej nośności.

 

 

 

Półki Magazynowe, Półki Do Regałów Magazynowych - Dlamagayznu zdjęcie nr 1

Czym charakteryzują się nasze półki do regałów magazynowych?

  • Nasze półki na regały wykonane z wytrzymałej siatki.
  • Półki magazynowe od DlaMagazynu są dostępne w niewygórowanych cenach, stanowią konkurencję dla innych ofert producentów. Proponujemy stabilne rozwiązania do Twojego magazynu, z których można będzie korzystać przez dłuższy czas.
  • Na ich korzyść przemawia lekkość, prosty montaż i dodatkowe wzmocnienia. Dzięki tym cechom mogą być bezproblemowo wprowadzone do każdego magazynu.

Półki magazynowe znajdujące się w naszej ofercie to produkty specjalistyczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, spełniające normy europejskie oraz przeciwpożarowe. Możesz do nich dokupić bogate wyposażenie dodatkowe, aby jeszcze bardziej podnieść ich funkcjonalność.

Kiedy warto postawić na półki do regałów magazynowych?

Półki magazynowe siatkowe sprawdzają się najlepiej w magazynach, gdzie składowanie odbywa się w niespaletyzowanej formie. Obciążenia, jakie mogą znieść te konstrukcje są naprawdę duże i sięgają nawet 1000 kg. Wystarczy, że towar zostanie na nich rozłożony równomiernie, a belki regałów zapewnią właściwą wytrzymałość i bezpieczne składowanie. Poziom regału można wypełnić półką magazynową z dodatkowym wzmocnieniem. Zabezpiecza ona przed spadnięciem przedmiotów przechowywanych luzem.

 

  • Cechą charakterystyczną naszych półek magazynowych jest zapewnienie dostatecznie dobrej i profesjonalnej powierzchni do składowania towarów. Utrzymanie w czystości regałów również nie stanowi większego problemu z uwagi na możliwość wykonania łatwych prac porządkowych.

Bez względu na charakter magazynu, w naszej ofercie znajdziesz  półki magazynowe dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Półki magazynowe w ofercie

 

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź