BITO – Technika Magazynowa

BITO Technika Magazynowa to firma zajmująca się produkcją regałów i pojemników z tworzyw sztucznych, przy tworzeniu których wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie.

Kompleksowe usługi związane z wyposażeniem magazynów pozwalają na profesjonalne zarządzanie nim, jak i wypełnienie przestrzeni w odpowiedni sposób. Sprawdź technikę magazynową BITO!

Systemy magazynowe BITO

175 lat obecności na rynku sprawia, że BITO dokładnie zna potrzeby klientów prowadzących magazyn. Ciągle doskonali swoją ofertę, szuka nowych rozwiązań i próbuje wdrażać technologie magazynowe satysfakcjonujące klientów. Ogromną zaletą BITO jest tworzenie innowacyjnych systemów odznaczających się wysoką wartością i spełniających niestandardowe wymagania.

Bito - Technika Magazynowa - Regały Bito - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

BITO – regały dopracowane do perfekcji

Przed trafieniem do sprzedaży, wszystkie regały Bito są testowane, sprawdzane i optymalizowane. Jeżeli twój magazyn potrzebuje niestandardowych rozwiązań, oferta firmy BITO na pewno cię zainteresuje.

Magazynowanie i wyprowadzanie towarów z magazynu odbywa się za pomocą urządzeń do obsługi regałów, a wszystko za sprawą dostarczanych przez BITO rozwiązań. Poznaj niesamowite możliwości, jakie posiada m.in. system wysokiego składowania dla magazynu od BITO.

Indywidualne rozwiązania i opcja, jaką jest automatyczny magazyn na drobne części to propozycje, dzięki którym BITO posiada aż tak dużą popularność.

Systemy regałów BITO

Bito Technika Magazynowa oferuje szeroką gamę systemów regałów oraz pojemników do wszechstronnego zastosowania. Masz do wyboru m.in. pojemniki do ustawiania w stosy, kontenery, transportery, a ponadto regały paletowe, regały półkowe, regały wspornikowe oraz wiele innych rozwiązań dla magazynu.

To właśnie wiedza i doświadczenie składają się na technikę magazynową BITO.

Najwyższej jakości produkty BITO

Firma BITO dostarcza najwyższej jakości regały i pojemniki z tworzyw sztucznych produkowane we własnych zakładach, powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii. Wszystkie produkty przed trafieniem do sprzedaży są starannie testowane i optymalizowane, nadawane są im niezbędne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość.

Produkty marki BITO są w stanie sprostać oczekiwaniom Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań. Przechowywanie z wykorzystaniem tych systemów jest zgodne z indywidualnymi potrzebami.

BITO – technika magazynowania dostosowana do indywidualnych potrzeb

Regały BITO, umożliwiają stworzenie profesjonalnej gospodarki magazynowej, skutecznie optymalizują przestrzeń i stanowią bezpieczne rozwiązanie do składowania towarów. Przechowywanie odbywa się zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Najczęściej firma BITO współpracuje z branżą motoryzacyjną, spożywczą, farmaceutyczną, ale także wieloma innymi.

Regały BITO w różnych wariantach do wyboru

Firma BITO dysponuje rozbudowaną ofertą systemów do składowania towarów. Proponuje regały półkowe, regały paletowe, regały wspornikowe i wiele innych. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy Klient jest w stanie znaleźć system składowania dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jest także możliwość wzbogacenia regałów magazynowych o bogate wyposażenie dodatkowe, m.in. pojemniki, kontenery. Każde rozwiązanie może zostać stworzone na indywidualne zamówienie, a to gwarantuje sukces w urządzaniu magazynu od podstaw.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź