×

BITO Technika Magazynowa

BITO Technika Magazynowa to firma zajmująca się produkcją regałów i pojemników z tworzyw sztucznych, przy tworzeniu których wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie.

Twój magazyn potrzebuje niestandardowego rozwiązania? Zobacz ofertę firmy BITO

Przed trafieniem do sprzedaży, wszystkie produkty są testowane, sprawdzane i optymalizowane. Jeżeli twój magazyn potrzebuje niestandardowych rozwiązań, oferta firmy BITO na pewno cię zainteresuje. Zobacz też: regały magazynowe.

BITO Technika Magazynowa, DlaMagazynu.pl

175 lat obecności na rynku sprawia, że BITO dokładnie zna potrzeby klientów prowadzących magazyn. Ciągle doskonali swoją ofertę, szuka nowych rozwiązań i próbuje wdrażać technologie magazynowe satysfakcjonujące klientów. Ogromną zaletą BITO jest tworzenie innowacyjnych systemów odznaczających się wysoką wartością i spełniających niestandardowe wymagania.

Magazynowanie i wyprowadzanie towarów z magazynu odbywa się za pomocą urządzeń do obsługi regałów, a wszystko za sprawą dostarczanych przez BITO rozwiązań. Możesz się z nimi zapoznać albo na oficjalnej stronie producenta, albo na DlaMagazynu.pl. W obu miejscach poznasz niesamowite możliwości, jakie posiada m.in. system wysokiego składowania dla magazynu od BITO.

Indywidualne rozwiązania i opcja, jaką jest automatyczny magazyn na drobne części to propozycje, dzięki którym BITO posiada aż tak dużą popularność. Firma oferuje szeroką gamę systemów regałów oraz pojemników do wszechstronnego zastosowania. Masz do wyboru m.in. pojemniki do ustawiania w stosy, kontenery, transportery, a ponadto regały paletowe, półkowe, wspornikowe oraz wiele innych rozwiązań dla magazynu.

Technika Magazynowa BITO

Kompleksowe usługi związane z wyposażeniem magazynów pozwalają na profesjonalne zarządzanie nim, jak i wypełnienie przestrzeni w odpowiedni sposób. Sprawdź technikę magazynową BITO!

Wiedza i doświadczenie składają się na technikę magazynową BITO

Wysoka jakość półek do składowania, jak i poprawnie wykonana instalacja ma bardzo duże znaczenie. Firmy, które montują regały zatrudniają profesjonalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem, którzy potrafią doradzić Klientom, na jakie rozwiązania powinni się zdecydować. Wysokie umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy sprawiają, że regały magazynowe są instalowane zgodnie z przyjętymi normami.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź