Regały Mecalux

Wczytaj więcej

Regały magazynowe Mecalux

Paletowe regały Mecalux to najlepsze rozwiązania, jakie możesz wprowadzić do swojego magazynu. Umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej, a jednocześnie można na nich składować różnorodne produkty na paletach. Do wyboru jest wiele profili, a asortyment wyposażenia dodatkowego jest imponujący. Masz szansę umieścić towary na dowolnej wysokości, w zależności od tego, jaki system zarządzania towarami występuje w Twoim magazynie.

Regał Mecalux – gwarancja jakości i niezawodności

Wśród najważniejszych cech regałów paletowych Mecalux można wymienić pełne dopasowanie do każdego rodzaju składowanych towarów, zarówno pod względem wagi, jak i rozmiaru. Bez problemów udaje się przeprowadzić kontrolę stanu magazynowego. W każdym aspekcie regały Mecalux dopasowują się do potrzeb użytkownika, także pod względem opcji kompletacji zamówień ręcznie. Mogą współpracować z wieloma rodzajami wózków widłowych, bez problemów udaje się je dopasować do każdej wielkości magazynu, jak i typu składowanych towarów.

Regały Mecalux – doskonałe systemy do każdego magazynu

Inwestycja w regały magazynowe Mecalux jest opłacalna pod wieloma względem. Producent oferuje atrakcyjne ceny, a systemy są niezwykle uniwersalne i w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników. Sprawdzają się znakomicie w każdym magazynie m.in. w:
  • magazynach obsługujących spaletyzowane produkty,
  • magazynach obsługujących produkty o wysokiej rotacji,
  • magazynach obsługujących produkty wielkogabarytowe i o zróżnicowanych wymiarach.