Regały magazynowe

Regały półkowe

Regały półkowe znajdują szerokie zastosowanie w składowaniu towarów, które nie są umieszczane na paletach. Najczęściej umieszczane są w archiwach, bibliotekach, sklepach, warsztatach, hurtowniach, ale także w magazynach. Obsługuje się je w przeważającej większości ręcznie, umieszczając na nich po prostu ładunki. Składować można m.in. narzędzia, części samochodowe, kartony czy też inne drobne elementy.

Regały Półkowe - Magazynowe, Metalowe, Paletowe - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Ergonomiczne regały półkowe

Regały półkowe są tworzone z myślą o klientach, którzy potrzebują miejsca do składowania drobnych, pojedynczych elementów. Parametry są dobierane do indywidualnych potrzeb użytkowników, co przekłada się na proste zarządzanie nimi.

Regał półkowy dostosowany do twoich potrzeb

Najczęściej regały półkowe składają się z półek metalowych lub płyt wiórowych. Można dobrać taką ich nośność, aby w zależności od potrzeb mogły udźwignąć ciężar od 40 do 550 kg. Solidne są oczywiście półki metalowe, które są w stanie wytrzymać największe obciążenia.

Regały półkowe są projektowane w sposób ergonomiczny, co pozwala na ich efektywne wykorzystanie. Nie ma konieczności przymocowywania ich do ściany, aby zachować statyczność konstrukcji. Pozwala to na szybką zmianę miejsca, gdy jest to konieczne. Do regałów półkowych można dopasować dodatkowe wyposażenie.

Modułowe wielopoziomowe regały półkowe

Profile metalowe, z których zbudowany jest każdy regał półkowy wpływają na ich trwałość, stabilność, jak i aspekty wizualne. Regały półkowe wykazują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, z uwagi na przygotowywanie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Jest możliwość stworzenia ich na indywidualne zamówienie Klienta, co zagwarantuje perfekcyjne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej.

Regały magazynowe półkowe można ustawiać szeregowo przy ścianach lub wykorzystać jako wolnostojące konstrukcje do niezawodnej prezentacji towarów. Przechowywanie różnych typów towarów jest tutaj jak najbardziej możliwe, tym bardziej, że są w stanie znieść obciążenia od 40 do 550 kg, w zależności od zastosowanego rodzaju półek.

Bezpieczna praca z regałami półkowymi jest standardem, który zapewniamy każdemu Klientowi kupującemu u nas systemy magazynowe.

Regały metalowe półkowe do lekkich oraz ciężkich ładunków

Systemy składowania z wykorzystaniem regałów półkowych do lekkich i ciężkich ładunków umożliwiają praktyczne zagospodarowanie małego magazynu, hurtowni, biblioteki, archiwum oraz sklepu.

Magazynowanie bezpośrednio na półkach lub w koszykach

Regały magazynowe półkowe umożliwiają składowanie towarów bezpośrednio na półkach lub w pojemnikach, które również znajdziesz w naszej ofercie. Akcesoria uzupełniające, takie jak separatory, przegrody, listwy gwarantują bezpieczne składowanie towarów i ich efektowne eksponowanie.

Systemy półkowe do indywidualnej konfiguracji

Regały półkowe magazynowe wyróżniają się szeroką gamą modułów do wyboru, które pozwalają na skompletowanie systemu dostosowanego do Twoich potrzeb. Możesz wybierać konkretne typy rodzajów, w zależności od tego, jaką przestrzenią użytkową dysponujesz.

Nie tylko do magazynu

Wysoka estetyka wykonania powoduje, że regały metalowe półkowe świetnie sprawdzają się w przestrzeniach reprezentatywnych, takich jak biura, centra handlowe czy inne miejsca do sprzedaży i przechowywania towarów.

Gwarancja bezpiecznego magazynowania

Wybierając podstawowy regał półkowych magazynowy do obsługi ręcznej masz gwarancję bezpiecznego zarządzania towarami, łatwej kontroli magazynowej, a także kompletowania zamówień wedle opracowanych zasad.

 

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź