Regały półkowe znajdują szerokie zastosowanie w składowaniu towarów, które nie są umieszczane na paletach. Najczęściej umieszczane są w archiwach, bibliotekach, sklepach, warsztatach, hurtowniach, ale także w magazynach. Obsługuje się je w przeważającej większości ręcznie, umieszczając na nich po prostu ładunki. Składować można m.in. narzędzia, części samochodowe, kartony czy też inne drobne elementy.

Ergonomiczne regały półkowe

Regały półkowe są tworzone z myślą o Klientach, którzy potrzebują miejsca do składowania drobnych, pojedynczych elementów. Parametry są dobierane do indywidualnych potrzeb użytkowników, co przekłada się na proste zarządzanie nimi. Najczęściej regały półkowe składają się z półek metalowych lub płyt wiórowych. Można dobrać taką ich nośność, aby w zależności od potrzeb mogły udźwignąć ciężar od 40 do 550 kg. Solidne są oczywiście półki metalowe, które są w stanie wytrzymać największe obciążenia.
Regały półkowe są projektowane w sposób ergonomiczny, co pozwala na ich efektywne wykorzystanie. Nie ma konieczności przymocowywania ich do ściany, aby zachować statyczność konstrukcji. Pozwala to na szybką zmianę miejsca, gdy jest to konieczne. Do regałów półkowych można dopasować dodatkowe wyposażenie.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX