Regały wjezdne

Regały wjezdne powstały po to, aby możliwe było przechowywanie dużej ilości podobnych palet i zwiększenie powierzchni użytkowej. Przy tym rozwiązaniu jest to dużo bardziej możliwe niż przy systemach konwencjonalnych. Udało się to osiągnąć poprzez wyeliminowanie korytarzy roboczych. Proponowany system zapewnia bezpieczne układanie towarów, także tych delikatnych i niestabilnych, i to jeden na drugim.

Regały wjezdne – cechy charakterystyczne

Regały wjezdne posiadają sztywne ramiona, a przy tym zapewniają łatwy i szybki montaż. Jest możliwość zastosowanie poziomych szyn paletowych w każdym z tuneli, co ułatwia dopasowanie konstrukcji do indywidualnych potrzeb. Zastosowane szyny paletowe odznaczają się wytrzymałością na obciążenia, a jednocześnie zarządzanie paletami nie stanowi większego problemu. Regały wjezdne są ładowane i rozładowywane zgonie z zasadą LIFO, czyli ostatni wchodzi, pierwszy wychodzi. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana.
W skład każdego regały wjezdnego wchodzą rama, belka szczytowa, szyna paletowa, ramię wspierające, wejście na szynę paletową, prowadnica wózka, wejście na prowadnicę wózka, stężenia oraz ochraniacz tylny. Mając do dyspozycji tak solidną konstrukcję, można bez żadnych obaw przechowywać delikatne towary.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX