Regały Paletowe Przejezdne - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Regały paletowe przejezdne

Regały paletowe przejezdne to systemy do składowania lekkich lub ciężkich palet. Regały przejezdne DlaMagazynu umożliwiają prowadzenie działalności profesjonalnej, bezpiecznej oraz zarządzanej w sposób bezproblemowy. Czym wyróżniają się regały paletowe przejezdne oferowane przez markę Dla Magazynu? Przede wszystkim mają stabilną konstrukcję, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a do wyboru jest wiele akcesoriów, o które można je wzbogacić.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
512-111-122
s.giec@dlamagazynu.pl

Regały przejezdne od DlaMagazynu

Systemy regałów przejezdnych ograniczają ilość korytarzy roboczych, a konstrukcje tworzą zwarty blok. Są wzbogacone o liczne funkcje, które ułatwiają pracę i zarządzanie magazynem. Stawiając na regał przejezdny od DlaMagazynu dokonujesz fantastycznej inwestycji w unowocześnienie przestrzeni magazynowej.

Regały paletowe przejezdne wzbogacone o fotokomórki

Są dwa typy fotokomórek, które stosowane są przy regałach przejezdnych:

  • zewnętrzna bariera zabezpieczająca – w momencie wykrycia ruchu odcinane jest zasilanie, a regały wjezdne i przejezdne przestają się poruszać,
  • wewnętrzna bariera zabezpieczająca – ograniczają ryzyko zamknięcia korytarzy roboczych, gdy ktoś znajduje się wewnątrz.

Zabezpieczenie w postaci zatrzymania awaryjnego

Na każdym regale przejezdnym znajduje się przycisk stopu awaryjnego, który można nacisnąć w sytuacji zagrożenia. Takie zabezpieczenie jest niezbędne, aby w magazynie nie doszło do niebezpiecznego wypadku w przypadku awarii systemu zdalnego zarządzania.

Panel sterowania

Regały paletowe przejezdne zarządzane mogą być zdalnie. Wymaga to panelu sterowania prostego w obsłudze, intuicyjnego oraz zapewniającego sprawne wydawanie poleceń. Wszystkie regały przejezdne podłogowe amRACK są wyposażone w panele, z których obsługą pracownik po szkoleniu nie będzie miał żadnych problemów.

Regały przejezdne od DlaMagazynu wprowadzą harmonię do magazynowej przestrzeni

Magazyn z regałami przesuwnymi jest zarządzany w sposób nowoczesny, intuicyjny i efektywny. Zwiększa się jego pojemność, jak i maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Atutem jest bezpośredni dostęp do wszystkich towarów składowanych na paletach.

W naszym portfolio mamy szereg realizacji, w których regały paletowe przejezdne wiodą prym. Ich właściciele podkreślają, że inwestycja w dynamiczne regały magazynowe była najlepszą, jaką podjęli od początku swojej działalności. To świadczy o jakości i pełnym dopasowaniu do potrzeb regałów przejezdnych dostępnych w naszej ofercie.

 

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź