Regały paletowe przejezdne – Dostępne już teraz!

Optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej w magazynie jest bardzo ważne, dlatego warto postawić na regały paletowe przejezdne.
Redukuje to koszty i umożliwia bezpieczne składowanie towarów bez większych ograniczeń. Decydując się na regały przejezdne właśnie taki efekt możesz uzyskać.

Jakie regały przejezdne paletowe kupić?

Regały przejezdne, inaczej nazywane przesuwanymi lub mobilnymi zaliczane są do grona ruchomych systemów składowania. Regały są umieszczone na specjalnych platformach, po których się przesuwają. To rozwiązanie doskonale sprawdza się m.in. w chłodniach. Można je zastosować na różnych typach posadzek.

Regały przejezdne – definicja

Regały paletowe przejezdne Dostępne już teraz, DlaMagazynu.pl

Regały przejezdne – większa pojemność magazynu

Największą zaletą regałów przejezdnych jest ograniczenie w zasadzie do minimum konieczności zastosowania korytarzy roboczych. To gwarantuje maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej.
Regały przejezdne można także wzbogacić o szereg dodatkowych funkcji np. fotokomórki, które tworzą zewnętrzną oraz wewnętrzną barierę zabezpieczającą. Dostępny jest także przycisk stopu awaryjnego, panel sterowania, jak i przycisk uzbrajania. Mając do dyspozycji te opcje dodatkowe masz szansę zarządzać regałami w dostosowany do swoich potrzeb sposób.

Regały paletowe jezdne – regały magazynowe, przy których zakupie zyskasz wiele

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesne regały magazynowe – regały paletowe przejezdne? Ponieważ dzięki nim zwiększysz pojemność swojego magazynu. Znacznie więcej ładunków będzie można poukładać na paletach, nawet o 40%, bez konieczności fizycznej rozbudowy obiektu. To rozwiązanie gwarantuje także zmniejszenie kosztów magazynowania i szybki zwrot inwestycji.
Regały przejezdne w każdym aspekcie można dostosować do rodzaju składowanego towaru. Zarządzanie nimi jest w pełni bezpieczne, dzięki zastosowanym systemom ochronnym. Zobacz ofertę na regały paletowe!
Inwestując w regały przejezdne robisz fantastyczną inwestycję na lata, która zagwarantuje prowadzenie profesjonalnego biznesu. Jeżeli właśnie na tym Ci zależy, postaw na regały, które odznaczają się tak dużą funkcjonalnością. Nie pożałujesz.

Systemy do składowania lekkich lub ciężkich palet, którymi są regały paletowe przejezdne Dla Magazynu umożliwiają prowadzenie działalności profesjonalnej, bezpiecznej oraz zarządzanej w sposób bezproblemowy. Czym wyróżniają się regały paletowe oferowane przez markę Dla Magazynu? Przede wszystkim mają stabilną konstrukcję, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a do wyboru jest wiele akcesoriów, o które można je wzbogacić.

Zobacz ofertę na regały paletowe: TUTAJ.

W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i magazynów. Jeśli masz pytania w tym zakresie skontaktuj się z Nami!

Czyszczenie magazynów

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX