Magazyny samonośne

Co powiesz na konstrukcję budynku, która uwzględnia regały tworzące z nim całość? Wbudowane w okładzinę ścian i dach konstrukcje zasługują na uwagę każdego, kto poszukuje najbardziej zaawansowanych rozwiązań. Regały utrzymują ciężar własny, ale także składowanych artykułów i elementów konstrukcyjnych. Całość jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wiatr czy śnieg. Magazyny samonośne mogą mieć wysokość do 40 m.

Magazyny samonośne – nowoczesna inwestycja dla przedsiębiorcy

Magazyny samonośne pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Można w nich magazynować szeroki wachlarz towarów, czyli palety, kontenery, ładunki o dużej masie oraz towary gabarytowe. Zaawansowane osiągnięcia inżynierii sprawiły, że magazyny samonośne można budować obecnie w wielu miejscach, a jedynym ograniczeniem są lokalne przepisy budowlane, które należy przestrzegać. Konstrukcja magazynu gwarantuje pełną dostępność do systemów składowania, a rotacja towarów może być zgodna z aktualnymi potrzebami.
Magazyny samonośne są rozwiązaniami szytymi na miarę potrzeb Klientów. Można zdecydować się zarówno na pełną automatyzację, jak i obsługę przez tradycyjne wózki widłowe. Magazyny tego typu najczęściej są wykorzystywane w branżach, gdzie koszty składowania są bardzo wysokie, np. w branży spożywczej czy farmaceutycznej.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX