Szkolenia PRSES

Praca w magazynie wiąże się z dużą odpowiedzialnością, szczególnie, jeżeli trzeba zarządzać regałami wysokiego składowania. Osoby, które zajmują się organizacją pracy, muszą również dbać o bezpieczeństwo ludzi eksploatujących urządzenia do składowania, czyli regały magazynowe. Odpowiednie ich przeszkolenie jest kluczem do sukcesu. PRSES to bezpieczny system składowania, o którym musi wiedzieć jak najwięcej każda osoba zarządzająca magazynem.

Co daje szkolenie PRSES?

Na szkoleniu pracownicy poznają podstawowe zagadnienia związane z budową i funkcjonowaniem regałów magazynowych, ale także zdobędą informacje, w jaki sposób kwalifikować uszkodzenia jako ryzyko. Poznają obowiązujące normy, dowiedzą się jak tworzyć procedury zapewniające szybkie wykrycie i naprawę uszkodzonych systemów regałowych. Nauczą się również, jak przeprowadzić przeglądy wewnętrzne. Szkolenie PRSES da im możliwość poznania aspektów technicznych związanych z zarządzaniem magazynem. Dzięki temu przestrzeń będzie zarządzana profesjonalnie.
Podczas szkolenia, pracownik zostanie przygotowany do pełnienia funkcji PRSES. Odpowiednio wyszkolony specjalista przyczyni się do wydłużenia okresu eksploatacji systemów składowania, wzrostu bezpieczeństwa i jakości pracy na magazynie. W wielu sytuacjach zapobiegnie powstaniu zagrożeń dla pozostałych pracowników.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX