Usługi i systemy magazynowe

Szkolenia PRSES

Praca w magazynie wiąże się z dużą odpowiedzialnością, szczególnie, jeżeli trzeba zarządzać regałami wysokiego składowania. Osoby, które zajmują się organizacją pracy, muszą również dbać o bezpieczeństwo ludzi eksploatujących urządzenia do składowania, czyli regały magazynowe. Odpowiednie ich przeszkolenie jest kluczem do sukcesu.

Prses - Szkolenia Prses - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Co daje szkolenie PRSES?

Na szkoleniu PRSES pracownicy poznają podstawowe zagadnienia związane z budową i funkcjonowaniem regałów magazynowych, ale także zdobędą informacje, w jaki sposób kwalifikować uszkodzenia jako ryzyko. Poznają obowiązujące normy, dowiedzą się jak tworzyć procedury zapewniające szybkie wykrycie i naprawę uszkodzonych systemów regałowych. Nauczą się również, jak przeprowadzić przeglądy wewnętrzne. Szkolenie PRSES da im możliwość poznania aspektów technicznych związanych z zarządzaniem magazynem. Dzięki temu przestrzeń będzie zarządzana profesjonalnie.

Podczas szkolenia PRSES, pracownik zostanie przygotowany do pełnienia funkcji PRSES. Odpowiednio wyszkolony specjalista przyczyni się do wydłużenia okresu eksploatacji systemów składowania, wzrostu bezpieczeństwa i jakości pracy na magazynie. W wielu sytuacjach zapobiegnie powstaniu zagrożeń dla pozostałych pracowników.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź