Regały push-back

Regały push-back zapewniają akumulacyjny system magazynowania, który daje możliwość składowania do czterech palet na głębokość. Wszystkie palety na konkretnym poziomie, oprócz ostatniej, są umieszczane na zestawie wózków popychanych wzdłuż szyn jezdnych. Wykorzystywany jest system LIFO, czyli ostatnia paleta na wejściu jest pierwszą paletą na wyjściu. Regały push-back gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Regały push-back – idealny system składowania dla towarów o średniej rotacji

Korzystając z regałów push-back, możesz w skuteczny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową, i to do maksimum. Konstrukcje są idealne do składowania towarów o średniej rotacji. Na jednej jednostce magazynowej mogą znajdować się dwie lub więcej palety. Na każdym poziomie można składować inną jednostkę magazynową, co odróżnia regały push-back od pozostałych systemów akumulacyjnych. Sam załadunek odbywa się na zasadzie wpychania palety w gniazdo paletowe przy użyciu wózka.
Konstrukcja regałów push-back jest bardzo solidna, dostosowania do składowania różnych materiałów, co znacząco ułatwia zarządzanie magazynem. Mając dużą dowolność, można cieszyć się z wykorzystania przestrzeni i zaaranżowania rozładunku i załadunku zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX