Regały magazynowe

Regały push-back

Regały push-back zapewniają akumulacyjny system magazynowania, który daje możliwość składowania do czterech palet na głębokość. Wszystkie palety na konkretnym poziomie, oprócz ostatniej, są umieszczane na zestawie wózków popychanych wzdłuż szyn jezdnych. Wykorzystywany jest system LIFO, czyli ostatnia paleta na wejściu jest pierwszą paletą na wyjściu. Regały push-back gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Regały Push-Back - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Regały push-back – idealny system składowania dla towarów o średniej rotacji

Korzystając z regałów push-back, możesz w skuteczny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową, i to do maksimum. Konstrukcje są idealne do składowania towarów o średniej rotacji. Na jednej jednostce magazynowej mogą znajdować się dwie lub więcej palety. Na każdym poziomie można składować inną jednostkę magazynową, co odróżnia regały push-back od pozostałych systemów akumulacyjnych. Sam załadunek odbywa się na zasadzie wpychania palety w gniazdo paletowe przy użyciu wózka.

Konstrukcja regałów push-back jest bardzo solidna, dostosowania do składowania różnych materiałów, co znacząco ułatwia zarządzanie magazynem. Mając dużą dowolność, można cieszyć się z wykorzystania przestrzeni i zaaranżowania rozładunku i załadunku zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Regały typu push back – dlaczego warto?

Oferowane przez DlaMagazynu regały push back są uproszczonymi wersjami regałów paletowych przepływowych. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej, właściciel zyskuje dodatkowe miejsce do składowania towarów w sposób bezpieczny i niczym nieograniczony. Obsługa regałów odbywa się tylko z jednej strony.

Każdy regał push back obsługiwany jest według zasady LIFO (ostatnie weszło, pierwsze wyszło), co jest niezbędne w magazynach o średniej rotacji towarów. Wiele cech regałów push back skłania inwestorów do zakupu.

Prosty sposób zarządzania towarami

Załadunek regałów push back odbywa się poprzez wypychanie palet przy użyciu wózka znajdującego się w gnieździe paletowym. Wystarczy wyjąć jedną jednostkę paletową, aby dzięki sile grawitacji przesunąć składowane jednostki. Właśnie z tego powodu regał push back określany jest również jako regał grawitacyjny.

Na każdym z poziomów regałów można składować zróżnicowany asortyment towarów. Pozwala to na prowadzenie magazynu wielobranżowego, dostosowanego do potrzeb wielu Klientów.

Wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Regały typu cart push back są w stanie skutecznie wykorzystać przestrzeń użytkową, co podoba się właścicielom nowoczesnych obiektów. Wraz z rozwojem biznesu zawsze zaczyna brakować miejsca. Regały cart push back pomogą wygospodarować je w maksymalnym zakresie.

Kompleksowa oferta DlaMagazynu w zakresie dostarczania regałów typu push back

Regał przepływowy to dla Ciebie za mało? Znacznie więcej korzyści uzyskasz stawiając na regał push back. Ekspertom DlaMagazynu udało się zgromadzić konstrukcje optymalnie dopasowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Postawiliśmy na współpracę z wiodącymi markami, które stosują najlepsze rozwiązania i wysokiej jakości materiały, aby przygotować dla Ciebie wyjątkowe systemy magazynowe. Regały typu push back są projektowane zgodnie z unijnymi normami, zapewniają inteligentny system magazynowania.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź