Naprawa i serwis regałów

Zapewniamy szybką i kompleksową obsługą serwisową regałów magazynowych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w naprawach i konserwacji regałów magazynowych. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę o nowe rozwiązania proponowane przez branżę. Ściśle współpracujemy z wiodącymi producentami oferującymi najlepsze regały magazynowe. Przeglądy i serwis wykonujemy zarówno u klienta, jak i zdalnie, gdy daną maszynę czy konstrukcję można tak naprawić.

Najwyższa jakość usług naprawczych i serwisowych

Proponujemy Klientom konkurencyjny czas napraw i serwisu. Dzięki nam możesz zaoszczędzić czas i cieszyć się ze sprawnych regałów magazynowych i innych systemów, które wchodzą w skład magazynu. Poprawnie wykonane przeglądy przekładają się na wyższe zyski, ponieważ działalność magazynu może być nieprzerwana. Nasza firma wykonuje przeglądy roczne, udziela pomocy technicznej, jak i reaguje na wszystkie problemy związane z niewłaściwym funkcjonowaniem regałów magazynowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.
Zakres serwisu, który proponujemy obejmuje:

  • ocenę stanu technicznego regałów magazynowych,
  • sprawdzenie poprawności montażu,
  • kontrolę stanu bezpieczeństwa,
  • weryfikację dokumentacji oraz oznaczeń.

Po każdym przeglądzie wystawiamy dokumentację techniczną potwierdzającą te działania. Ewentualne uszkodzenia są szybko usuwane, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników zarządzających regałami.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX