Regały do branży farmaceutycznej

Optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej jest bardzo ważne w każdym obiekcie. Nie inaczej jest w przypadku magazynu współpracującego z branżą farmaceutyczną. 

Najlepszym rozwiązaniem, na jakie można się zdecydować są regały paletowe jezdne, w których liczba korytarzy roboczych jest ograniczona do minimum. Jezdne regały na leki są proste i tanie w obsłudze. Do każdej jednostki paletowej jest bezproblemowy dostęp. Bez większych trudności można również skontrolować stan magazynowych zapasów. Co istotne, regały medyczne gwarantują bezpieczne składowanie asortymentu.

Regały Do Branży Farmaceutycznej - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Półkowe regały do sklepu medycznego i apteki

Asortyment w sklepie medycznym powinien być umiejętnie poukładany, widoczny, zarówno dla personelu, jak i klientów. Umożliwią to regały półkowe, wykonane z metalu, wzbogacone o liczne akcesoria uzupełniające: separatowy, przegrody, kosze.

Przepływowe regały na leki

W magazynach zajmujących się składowaniem leków, które z reguły mają krótki termin ważności, zalecanym rozwiązaniem są regały przepływowe. Przy wykorzystaniu lekkiego nachylenia rolek umożliwiających ruch grawitacyjny ładunków, przesuwają się samoistnie na koniec regału. Jest to idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb branży farmaceutycznej. 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź