Usługi i systemy magazynowe

Wynajem regałów paletowych

Wynajem regałów paletowych jest dogodną opcją dla wielu Klientów, dlatego wprowadziliśmy tę usługę do naszej oferty. Jeżeli nie wiesz, jak długo magazyn będzie Ci potrzebny lub po prostu zaczynasz dopiero działalność w branży i nie chcesz inwestować w środki trwałe, możesz wynająć dowolną ilość regałów paletowych na określony czas. Proponujemy zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

Wynajem Regałów Paletowych - Sprawdź Ofertę Dlamagazynu.pl! zdjęcie nr 1

Jakie zasady wynajmu regałów proponujemy?

Oferujemy zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem regałów paletowych. Naszą ofertą dostosowujemy do typowego okresu wynajmu powierzchni magazynowej. Zwykle nasi Klienci decydują się na wynajem od 36 do 60 miesięcy. Istnieje oczywiście możliwość skrócenia lub wydłużenia tego czasu. Postanowiliśmy wprowadzić wynajem regałów paletowych do naszej oferty jako konsekwencję wzmożonego zainteresowania wynajmem powierzchni magazynowych. Klient w przypadku wynajmu magazynu zwykle decyduje się także na wynajem jego wyposażenia.

Wynajem regałów paletowych jest prostym sposobem na zdobycie niezbędnego wyposażenia magazynu. Pozwala to na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów w związku z zarządzaniem przestrzenią. Dzięki temu, że dopasowujemy ofertę do potrzeb naszych Klientów, mogą czuć się zadowoleni z nabycia regałów dopasowanych w każdym calu do potrzeb.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź