Skup regałów używanych

Oferujemy skup/demontaż regałów magazynowych. Zapewniamy dostęp do kompleksowych rozwiązań, dzięki którym wyposażenie magazynu nie będzie stwarzało żadnych problemów. Nasza profesjonalna ekipa przeprowadzi demontaż regałów magazynowych w sposób bezpieczny, ograniczający ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń mogących rzutować na ich dalsze użytkowanie. Bogate doświadczenie, jakie posiadamy w branży sprawia, że skup regałów magazynowych odbywa się na korzystnych warunkach dla obu stron transakcji. Znamy potrzeby naszych Klientów, gwarantujemy pomyślą współpracę.

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Odkup realizujemy według prostego schematu

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 2
Szybka inwentaryzacja regałów

Kontakt z klientem w 24 godziny. Na miejscu sprawdzamy stan techniczny elementów regałowych oraz sporządzamy listę sprzedażową.

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 3
Wycena i przelew

Wspólnie z klientem uzgadniamy zadowalającą cenę odkupu i przelewany pieniądze na jego konto.

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 4
Demontaż i transport

Nasze profesjonalne ekipy demontują nawet 2000 miejsc paletowych dziennie. Zapewniamy własny sprzęt i transport.

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 5
Naprawa posadzki po kotwach

Możliwa także kompleksowa renowacja posadzki magazynowej.

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 6

Demontaż regałów

Ofertę demontażu regałów kierujemy do właścicieli magazynów, centrów logistycznych oraz firm przeprowadzających relokację zakładów produkcyjnych. Zatrudniamy profesjonalną ekipę, mającą duże doświadczenie w montażu, jak i demontażu regałów magazynowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie procedury bezpiecznie oraz szybko.

Proponujemy kompleksową obsługę, jeżeli chodzi o demontaż regałów, stawiamy na profesjonalną realizację usług. Na nas możesz polegać. Demontaż regałów magazynowych przeba bez żadnych uszkodzeń mogących mieć wpływ na ich ponowne wykorzystanie w nowym miejscu przeznaczenia.

Skup regałów używanych odkup, demontaż

Zapewniamy kompleksowy zakres obsługi, jeżeli chodzi o regały magazynowe. Przeprowadzamy profesjonalny i bezpieczny demontaż regałów magazynowych, ale prowadzimy również skup regałów magazynowych, dzięki któremu możesz zyskać środki finansowe na nowe inwestycje, a jednocześnie pozbyć się problemu, jakim są często używane regały magazynowe.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Możesz polegać na naszym doświadczeniu i wiedzy, wyróżnia nas szybkość oraz precyzja w realizacji każdego powierzonego zadania. Demontaż, jak i odkup regałów magazynowych to usługi, które bez dwóch zdań jesteśmy w stanie wykonać zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających Klientów.

Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 7
W sprawie szczegółów dotyczących zakresu prac oraz warunków i terminów odkupu lub demontażu proszę o kontakt:

    Po zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym zawierającym zasady i cele przetwarzania danych przez DlaMagazynu:

    Sklep
    Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź