Skup Regałów Używanych - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Skup regałów używanych

Prowadzimy skup regałów używanych. Jeżeli likwidujesz magazyn i nie masz co zrobić z zakupionymi regałami, zgłoś się do nas. Sprawdzimy, wycenimy i odkupimy regały, które są w dobrym stanie. Dzięki nam zyskają drugie życie, a Ty dodatkowe środki na modernizację magazynu. Odkup odbywa się na przejrzystych zasadach, jest atrakcyjny dla Klienta, a jednocześnie daje możliwość pozbycia się problemu, jakim jest zalegające w magazynie niepotrzebne już wyposażenie.

Skup regałów magazynowych – oferta dla Klientów DlaMagazynu

DlaMagazynu oferuje skup regałów magazynowych używanych. Wycenę Twojego wyposażenia przygotujemy w bardzo krótkim czasie. W zakresie naszych usług jest także demontaż regałów magazynowych, dlatego, jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż wyposażenia, możemy pomóc w jego przetransportowaniu do nowej lokalizacji. Bez żadnych problemów oczyścisz magazyn ze sprzętów i regałów, które nie są Ci już potrzebne.

Kompleksowo pomagamy naszym Klientom sprzedać regały magazynowe, zarobić na tym oraz cieszyć się z kompletowania całkiem nowego wyposażenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której znajdziesz zarówno nowe, jak i używane regały magazynowe oraz akcesoria magazynowe. Kupując w DlaMagazynu zyskujesz wyposażenie na miarę nowoczesnych potrzeb branży magazynowej.

Co ma wpływ na cenę skupu regałów?

Czynników, które mają wpływ na wartość wyposażenia magazynowego, jest wiele. Nasz skup regałów używanych przy wycenie weźmie pod uwagę m.in.

  • sposób dotychczasowej eksploatacji,
  • ewentualne uszkodzenia,
  • przeglądy techniczne,
  • sposób prowadzenia dokumentacji,
  • ilość lat użytkowania regałów

 

 

 

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź