Regały magazynowe z Kielc

Regały paletowe

Mając do dyspozycji regały paletowe, możesz przechowywać towary, które znajdują się na paletach. Najczęściej spotykane są palety tzw. europalety o wymiarach 800×1200 mm, i właśnie do ich przechowywania są przystosowane regały paletowe wjezdne. Do dyspozycji są również palety przemysłowe o wymiarach 1200×1200 mm, które również można przechowywać na zaproponowanych regałach. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika, co jest jak najbardziej ogromnym plusem.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Dziś w sprzedaży dostępne są przede wszystkim regały paletowe rzędowe o głębokości 1100 mm i długości poziomu składania 2700. Dzięki temu regały paletowe przejezdne są w stanie pomieścić 3 europalety lub 2 palety przemysłowe tylko w jednym gnieździe. Warto podkreślić, że regały paletowe tradycyjne można obsługiwać tylko przy użyciu urządzeń mechanicznych, dlatego pełna mechanizacja magazynu jest tutaj wymagana.

Regały Paletowe - DlaMagazynu.pl

Nie obejdzie się bez profesjonalnego wyposażenia, jeżeli chcesz zdecydować się na regały paletowe używane. Regały obsługuje się wózkami widłowymi lub specjalnymi suwnicami. Co ważne, regały paletowe używane cena, których jest obecnie bardzo atrakcyjna, mogą mieć dowolna wysokość. Wszystko dlatego, że ich obsługa jest możliwa przy użyciu urządzeń mechanicznych. Towary można składować więc nawet na wysokości 12 metrów. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Jak najbardziej uzyskać można wysokie zadowolenie z takiej właśnie sytuacji.

Regał paletowy

Warto podkreślić, że regały paletowe używane mają konstrukcję ramową. W związku z tym, że muszą wytrzymać duże obciążenia, ich konstrukcja musi być bardzo wytrzymała. Jak najbardziej, dzięki temu że wybierzesz wysokiej jakości używane regały paletowe, będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz. Przede wszystkim regały magazynowe paletowe używane charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi, są bardzo dobrze wykonane, a ich wygląd nie budzi wątpliwości. Ponadto regały paletowe cennik mają bardzo atrakcyjny. Warto szukać ofert: używane regały paletowe sprzedam. Podkreślamy, że regał paletowy używany jest tak samo dobry jak nowy.

Na rynku można znaleźć wiele różnych typów regałów. Tak szeroka oferta spowodowana jest zróżnicowanymi potrzebami użytkowników. Każdy potrzebuje innej konstrukcji i oczekuje innej jakości. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne regały magazynowe z Kielc, dzięki którym wyposażenie magazynu będzie na najwyższym poziomie.

Regały magazynowe z Kielc – co warto o nich wiedzieć?

Prawie każdy regał magazynowy składa się z systemu nóg lub słupków oraz półek i belek wspornikowych. Każdy z regałów może mieć inny sposób mocowania, nośność, jak i materiał wykonania. Do wyboru są regały z czterema nogami, jak i wspornikowe. Możliwy jest ich montaż zaczepowy lub na śrubach. Konfiguracji jest naprawdę bardzo dużo, ze względu na duże potrzeby właścicieli magazynów.

Regały magazynowe z Kielc to konstrukcje stabilne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także wykazujące się bardzo dużą wytrzymałością. Można wykonać je na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasują się do przestrzeni, jaka znajduje się w magazynie.

Call Now

Promocja
na przegląd eksperckiSprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX