Regały Stow

Wczytaj więcej

Regały stow – funkcjonalne i bezpieczne

W ofercie marki stow znajdziesz wydajne, bezpieczne i w każdym aspekcie dostosowane do Twoich potrzeb regały magazynowe. Wyróżniają się lekkością, a jednocześnie możliwością znoszenia bardzo dużych obciążeń pochodzących od palet. Sztywna i stabilna konstrukcja, jaką tworzą regały magazynowe stow zapewnia zyskanie perfekcyjnego wyposażenia, z którego można będzie korzystać przez bardzo długi czas.

Regały stow można wzbogacić o bogate wyposażenie dodatkowe, co jeszcze bardziej przekłada się na ich funkcjonalność. Zaaranżowanie przestrzeni magazynowej zgodnie z Twoimi potrzebami nie stanowi żadnego problemu.

Firma stow jest wiodącym dostawcą nowoczesnych systemów magazynowych, dlatego wybierając znajdujące się w jej ofercie regały paletowe, dokonujesz dobrej inwestycji na dłuższy czas.

Regały paletowe stow maksymalnie wykorzystują przestrzeń użytkową

Rozwiązania stow są instalowane w wielu magazynach na całym świecie głównie ze względu na ich zdolność do maksymalnego wykorzystania przestrzeni użytkowej. Warianty, które znajdziesz w ofercie tego producenta zwiększają pojemność składowania magazynu, a jednocześnie umożliwiają bezproblemowy dostęp do wszystkich towarów.

Akcesoria zabezpieczające, o które możesz wzbogacić regały magazynowe stow

Bezpieczeństwo w magazynie jest najważniejsze i wie o tym bardzo dobrze marka stow. Regały można wzbogacić m.in. o zabezpieczenia przed uderzeniami wózkiem widłowym. Elementy zabezpieczające wydłużają żywotność konstrukcji, ograniczają ryzyko kosztownych napraw.