Regały przepływowe

Regały przepływowe stanowią nowoczesne i wygodne rozwiązanie, idealne w przypadku magazynów spożywczych, farmaceutycznych czy tekstylnych. Można zastosować je wszędzie tam, gdzie składowane są towary z krótkim terminem ważności. Towary przemieszczają się za pomocą wmontowanych modułów rolkowych. Wszystko to sprawia, że zarządzanie produktami jest proste, bezproblemowe i odbywa się w sprawny sposób.

Regały przepływowe – konstrukcje do zadań specjalnych

Regały przepływowe zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej znajdującej się w magazynie, za sprawą ograniczenia dróg transportowych. Składowanie odbywa się wg. zasad FIFO, czyli pierwsze weszło, pierwsze wyszło. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku składowania towarów z krótkim terminem ważności. Rotacja zapasów jest dzięki temu ciągła. Obsługa regału odbywa się niezależnie z dwóch stron, co pozwala na oszczędność miejsca przy manewrowaniu paletami. Strefy załadunkowa i rozładunkowa są odseparowane, co zwiększa bezpieczeństwo obsługi.
Regały przepływowe, a ściślej ujmując bieżnia, po której przesuwają się towary z ładunkami posiada stałe nachylenie 4% w stosunku do poziomu, co pozwala na skuteczne przemieszczanie się palet. Na regałach przepływowych można składować materiały o łącznym ciężarze nawet 1500 kg.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX