Regały magazynowe

Antresole magazynowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy antresole magazynowe, które umożliwiają w mgnieniu oka powiększenie przestrzeni do składowania w magazynie. Jesteś w stanie wygospodarować 2-krotnie, a nawet 3-krotnie więcej miejsca, co umożliwi przyjęcie bez większych problemów nawet bardzo dużej dostawy towarów.

Nasze antresola magazynowa w każdej chwili może zostać rozbudowana, zgodnie z Twoimi potrzebami. Zyskasz tyle miejsca, ile faktycznie potrzebujesz.

 

 

 

Antresole Magazynowe - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

W jakich sytuacjach niezbędna jest antresola magazynowa?

Głównym zadaniem każdej antresoli jest nieinwazyjne zwiększenie powierzchni magazynowej. Jest możliwość jej połączenia z innymi kondygnacjami, a to tworzy niezawodny system do składowania umożliwiający swobodne zarządzanie towarami.

Profesjonalna antresola magazynowa – cena nie jest jej jedynym atutem

Ciągły rozwój magazynu sprawia, że potrzeby właścicieli zwiększają się. Trudno w sezonowych okresach wynajmować większą halę lub ciągle szukać nowego, większego miejsca do prowadzenia działalności. Jeżeli udało Ci się zbudować lub wynająć dopasowany do potrzeb magazyn, wystarczy zainwestować w antresolę magazynową, aby w razie potrzeby zyskać dodatkowe miejsce do składowania towarów, gdy występują wzmożone dostawy.

 

 

 

 

Co wyróżnia antresole magazynowe dostępne w naszej ofercie? Przede wszystkim możliwość znacznego zwiększenia powierzchni magazynowej przeznaczonej do składowania towarów. Konstrukcja maksymalnie wykorzystuje wysokość hali magazynowej, a korzystanie z niej jest bardzo bezpieczne dzięki licznym zabezpieczeniom.

Z pomocą antresoli magazynowej masz szansę w dowolny sposób zaaranżować przestrzeń w magazynie. Zarządzanie przestrzenią jest z nią o wiele prostsze.

 

Antresola magazynowa Nedcon

Antresole Nedcon umożliwiają bezbłędne wykorzystanie przestrzeni w magazynie, ponieważ pną się w górę, a to gwarantuje uzyskanie dodatkowego miejsca bez zajmowania powierzchni. Konstrukcja modułowa, którą wyróżnia się antresola powoduje dużą dowolność konfiguracyjną. Można z jej pomocą stworzyć nawet kilka dodatkowych pięter.

Ta antresola magazyn wzbogaci w niesamowity sposób, również ze względu na ponadprzeciętną nośność. Konstrukcja pozwala na składowanie towarów na regałach magazynowych. Rozstaw słupów jest na tyle szeroki, że można zmieścić do 3 europalet obok siebie. Zyskujesz sporo miejsca do składowania w bezpiecznych warunkach.

Modułowe antresole magazynowe

Stalowa konstrukcja, którą wyróżnia się modułowe antresola magazynowa Nedcon sprawia, że korzystanie z niej przez bardzo długi czas będzie jak najbardziej możliwe. Jest to inwestycja, której na pewno nie pożałujesz. Co więcej, producent zadbał o zastosowanie wielu otworów umożliwiających poprowadzenie w niej instalacji elektrycznej i hydraulicznej. Bezpieczeństwo w Twoim magazynie będzie na najwyższym poziomie, tak samo jak kwestie logistyczne związane z zarządzaniem przestrzenią do składowania.

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź