Regały Magazynowe - Metalowe - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Regały magazynowe

Regały do magazynu, które oferuje DlaMagazynu to systemy odznaczające się starannym wykonaniem, szerokimi walorami użytkowymi, a także możliwością maksymalnego wykorzystania przestrzeni użytkowej. W naszej ofercie znajdziesz tysiące rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb. Regały przemysłowe, które oferujemy kupiło już wielu zadowolonych Klientów. Stań się jednym z nich!

Wybierz regały metalowe Dla Magazynu

W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment regałów magazynowych wraz z możliwością zakupu funkcjonalnego wyposażenia dodatkowego. Tworzymy systemy przechowywania bezpieczne i umożliwiające wykonywanie efektywnej pracy. Każdy metalowy regał magazynowy jest dobierany do indywidualnych potrzeb Klientów, ze względu na wykonywanie przy użyciu nowoczesnych technologii potwierdzanych licznymi certyfikatami. W nasze regały do magazynu uwierzyło tysiące Klientów. Zostań jednym z nich!

Najnowsze regały magazynowe w ofercie

 

Regały w magazynie od DlaMagazynu – rozwiązania najwyższej jakości, sprawdzone i bezpieczne

Regały systemowe, które znajdziesz w naszej ofercie sprawdzają się znakomicie w każdym magazynie. Umożliwiają bezpieczne składowanie towarów, ponieważ powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nasz asortyment jest na tyle szeroki, że jesteś w stanie dopasować regał do magazynu w zależności od rodzaju asortymentu, wielkości zapasów i szybkości ich rotacji, a także sposobu obsługi już wdrożonego w Twoim magazynie.

Każdy regał magazynowy, który oferujemy:

 • zapewnia optymalną przestrzeń do składowania towarów,
 • gwarantuje profesjonalną organizacją i wzmacnia efektywność pracy,
 • zwiększa bezpieczeństwo w magazynie, ze względu na nowoczesne składowanie towarów i zarządzanie regałami.

Regały magazynowe w ofercie DlaMagazynu. Z jakich rozwiązań możesz skorzystać?

Sprzedaż regałów magazynowych jest podstawą naszej działalności, dlatego zadbaliśmy o przygotowanie zróżnicowanej oferty dopasowanej do potrzeb wielu Klientów. Wszystkie regały do magazynu mają określone zalety, jak i przeznaczenie umożliwiające dopasowanie do niemal każdego biznesu.

Regały w magazynie pełnią wiele ważnych funkcji, dlatego podstawą jest dobieranie ich do własnych potrzeb. Zastanów się, jakie ładunki najczęściej składujesz, jak duża jest rotacja oraz jak pokaźnej przestrzeni do składowania potrzebujesz. Pomożemy skompletować rozwiązania ułatwiające prowadzenie magazynu. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że pozyskasz systemy magazynowe na miarę własnych potrzeb.

Paletowe regały przemysłowe

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów, z uwagi na ich uniwersalność, pełne dopasowanie do przestrzeni magazynowej, a także bezpieczne składowanie towarów. Regały paletowe umożliwiają przechowywanie zróżnicowanego asortymentu w wersji spaletyzowanej, jak i niespaletyzowanej.

Wjezdne regały systemowe

Z ich pomocą w profesjonalny, bezproblemowy sposób zorganizujesz przestrzeń użytkową w magazynie. Poprawisz również efektywność pracy, która będzie bezpieczna i wydajna. Zarządzanie magazynem nigdy nie było tak proste, jak z wjezdnymi regałami magazynowymi.

Przesuwne regały magazynowe

Inaczej nazywane są jezdnymi. Poruszają się po specjalnie przygotowanych szynach, zapewniają dostęp do wszystkich miejsc paletowych, a ich obsługa odbywa się z pomocą wózków widłowych. Sprawdzają się bardzo dobrze przy składowaniu zróżnicowanego asortymentu.

Przepływowe regały do magazynu

Są wyposażone w rolki umożliwiające przesuwanie palet siłą grawitacji. Najczęściej wykorzystywane są w magazynach składujących towary o krótkim terminie ważności. Obsługa regałów odbywa się w systemie FIFO (pierwsze weszło, pierwsze wyszło).

Systemy magazynowe Pallet Shuttle

Obsługa regałów odbywa się poprzez wózki elektryczne, a szybkość rozładunku i załadunku palet jest imponująca. Regał do magazynu w takim wariancie poszerza efektywność działań logistycznych. Zarządzanie magazynem jest szybkie, sprawne i bezproblemowe.

Regały przemysłowe Push-Back

Uproszczona wersja regałów paletowych przepływowych, obsługa odbywa się z jednej strony regału. W jednym gnieździe można przechowywać do 4 palet na głębokość.

Wspornikowe regały w magazynie

Regały wspornikowe są przystosowane do składowania towarów dłużycowych wśród których można wyróżnić m.in. pręty, rury, płyty. Składowanie jest możliwe z jednej lub obu stron, a obsługa przy pomocy wózków widłowych zapewnia efektywną pracę.

Półkowe regały magazynowe

Ergonomiczne regały półkowe mają udźwig od 40 do 550 kg. Możesz wzbogacić je o bogate wyposażenie dodatkowe, które również oferujemy. Regały półkowe można ustawić zarówno przy ścianie, jak i w dowolnym miejscu. W każdej chwili można przeorganizować przestrzeń, w celu wygospodarowania jeszcze większej przestrzeni.

Sklepowe regały do magazynu

Regał magazynowy w wersji sklepowej wykonywany jest z wysokiej jakości materiałów. Możesz zadbać o wyposażenie dodatkowe w postaci haczyków, wieszaków, koszy i wielu innych. Regały sklepowe umożliwiają profesjonalną ekspozycję towarów, co wpływa na ich sprzedaż.

W ofercie DlaMagazynu znajdziesz funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne metalowe regały magazynowe, które znajdą zastosowanie w każdym sklepie. Umożliwiają przechowywanie i prezentację odzieży, produktów spożywczych czy innych typów towarów. Producent regałów metalowych dostarcza do nich bogate wyposażenie dodatkowe, które obejmuje m.in.:

 • listwy,
 • boksy,
 • półki sklepowe,
 • haczyki,
 • wieszaki.

 

Regały metalowe

Wiele czynników ma znaczenie przy tworzeniu profesjonalnego wyposażenia magazynu. Zawsze zwracaj uwagę na kwestie techniczne, funkcjonalność rozwiązań, a także ich trwałość oraz stabilność. Cechy, które sprawiają, że masz szansę korzystać z regałów przez bardzo długi czas posiadają konstrukcje od DlaMagazynu. Każdy regał techniczny z naszej oferty stanowi praktyczne wyposażenie przestrzeni magazynowej, umożliwia pełne dopasowanie do metrażu. Wytrzymała i stabilna konstrukcja służyła będzie niezawodnie przez długie lata. Gwarancja bezpiecznego użytkowania jest zapewniona.

Regały magazynowe ze stali nierdzewnej w różnych konfiguracjach

Regały magazynowe modułowe, które znajdziesz w naszej ofercie znajdują zastosowanie w wielu obiektach:

 • magazynach,
 • sklepach,
 • warsztatach,
 • archiwach,
 • biurach,
 • urzędach,
 • bibliotekach.

Ze względu na zróżnicowaną ofertę, każdy regał magazynowy metalowy może być w pełnym zakresie dostosowany do potrzeb kupującego. Zadbaliśmy o przygotowanie asortymentu, który zaspokaja zróżnicowane potrzeby Klientów. Niezależnie od tego, jakich funkcji szukasz i w jakim celu chcesz wykorzystać regał metalowy, w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Oferujemy:

 • regały magazynowe metalowe skręcane,
 • regały magazynowe ocynkowane,
 • regały z różnej głębokości półkami,
 • regały magazynowe modułowe,
 • regały metalowe przemysłowe.

Każdy regał metalowy skręcany może mieć dostosowaną do potrzeb zamawiającego nośność, w zależności od tego, jakie są potrzeby składowania w Twoim magazynie.

Każdy regał metalowy magazynowy z oferty DlaMagazynu jest funkcjonalny i estetyczny

Regały metalowe, które znajdziesz w naszej ofercie umożliwiają perfekcyjne wyposażenie przestrzeni sklepowej, magazynowej czy warsztatowej. Nadają się zarówno na zaplecza, jak i na halę sklepową, gdzie Klienci szukają niezbędnych towarów.

Dostępność regałów metalowych w naszej ofercie jest duża, dlatego uda się znaleźć propozycje idealnie dopasowane do metrażu sklepu, typu sprzedawanego towaru i innych potrzeb związanych ze składowaniem.

Metalowe regały magazynowe dzięki swojej funkcjonalności ułatwiają ewidencjonowanie asortymentu, gwarantują możliwość tworzenia systemowego układu konstrukcyjnego, jak i bezproblemowy dostęp do wszystkich towarów składowanych na półkach.

Każdy regał magazynowy stalowy znajdzie zastosowanie zarówno w małej placówce handlowej, jak i większym magazynie. Nasze propozycje pozwolą firmom na profesjonalną aranżację zaplecza, sklepowego magazynu czy przestrzeni biurowej. Ekonomiczne rozwiązanie, jakimi są regały magazynowe metalowe zwiększają wydajność pracy i w wielu zakresach ją ułatwiają.

Na uwagę zasługują także kwestie estetyczne regałów metalowych dostępnych w ofercie DlaMagazynu. Masz pewność, że pozyskujesz regał techniczny umożliwiający bezproblemowe dopasowanie do niemal każdej przestrzeni, ze względu na jego klasyczny, uniwersalny wygląd. Każdy regał magazynowy metalowy z naszej oferty jest precyzyjnie wykonywany, dlatego zapewni perfekcyjne wyposażenie każdego miejsca do składowania towarów.

Regały metalowe dostosowane do potrzeb Klientów

Regały magazynowe modułowe stanowią szeroką ofertę wyposażenia, na którą możesz zdecydować się, aby zadbać o bezpieczne, przejrzyste i korzystne składowanie towarów. Użyteczność konstrukcji jest wysoka, tak samo jak ich funkcjonalność, estetyka czy precyzja wykonania.

W naszym asortymencie zgromadziliśmy wyłącznie wysokiej jakości metalowe regały magazynowe, które znajdują zastosowanie w wielu obiektach. Jeżeli chcesz dysponować konstrukcjami stabilnymi, niezawodnym i estetycznymi jednocześnie, regały magazynowe przemysłowe dostępne w naszej ofercie spełnią swoje zadanie.

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź