Regały magazynowe

System Pallet Shuttle

Pallet Shuttle to system do szybkiego i częstego załadunku oraz rozładunku palet. Urządzenie umożliwia transport między początkiem regału a pierwszym wolnym miejscem paletowym na regale. Rozwój potrzeb logistyki magazynowej spowodował, że przyszła pora na zastąpienie tradycyjnych wózków widłowych przez wózki elektryczne, co zwiększa dynamikę zarządzania towarami znajdującymi się w magazynach.

Pallet Shuttle System - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

System Pallet Shuttle – rozwiązanie na miarę współczesnych potrzeb

System Pallet Shuttle powstał w odpowiedzi na potrzeby Klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań do zarządzania regałami. Dzięki elektronicznemu wykorzystaniu, zarządzanie załadunkiem i rozładunkiem staje się proste i bezproblemowe. Jak to działa? Wózek widłowy umieszcza paletę na szynach na początku kanału, a następnie Pallet Shuttle pobiera ją i przemieszcza do pierwszego wolnego miejsca. Wózek widłowy nie wjeżdża pomiędzy regały, a tym samym zostaje znacząco skrócony czas obsługi palet.

Pallet Shuttle daje możliwość wprowadzenia systemu magazynowania akumulacyjnego, który gwarantuje zmniejszenie kosztów pracy oraz zwiększenie efektywności działań logistycznych. To wszystko przekłada się na zadowolenie z wprowadzenia do magazynu nowoczesnego rozwiązania, dzięki któremu zarządzanie towarami jest szybkie, sprawne i bezproblemowe.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź