Regały wspornikowe

Regały wspornikowe dla magazynu

Regały wsporcze zapewniają doskonały sposób składowania towarów dłużnicowych, takich jak pręty, rury czy płyty. Charakteryzują się prostą budową i montażem.

Jeżeli chcesz wprowadzić regały wspornikowe do swojego magazynu, nie będzie z tym większych problemów. Wystarczy przymocować wsporniki, na których będzie układany towar. Odstęp między poszczególnymi wspornikami regału wspornikowego jest zależny od planowanego obciążenia oraz sztywności składowanych produktów.

Wśród największych zalet, jakie posiadają regały wspornikowe można wymienić:

  • nieograniczony dostęp do wszystkich towarów znajdujących się na półkach,
  • regały wspornikowe można przekształcić w regały paletowe,
  • regał może mieć dowolną długość,
  • regały wspornikowe można dopasować do dowolnego materiału, który ma być na nich składowany,
  • z regału towary nie zsuwają się, ponieważ posiadają one specjalne ograniczniki zewnętrzne.

Oprócz tego, że możesz skorzystać z regałów wspornikowych, w naszej ofercie dostępne są także regały przepływowe oraz regały wjezdne.

W magazynie chcesz składować długie ładunki? Musisz wyposażyć się w regały wspornikowe. Ta prosta konstrukcja, która składa się z kolumn i ramion gwarantuje łatwe składowanie, jak i rozładunek specyficznych towarów. Możesz zdecydować się na lekką, średnią lub ciężką wersję tego systemu, w zależności od tego, jakie materiały faktycznie będą na tych regałach składowane. Określając to, dopasujesz system do swoich potrzeb.

Jakie zalety mają regały wspornikowe?

Prosta i wytrzymała konstrukcja, jaką posiadają regały wspornikowe pozwala na składowanie długich elementów, takich jak rury, belki, deski czy arkusze blach. Jeżeli właśnie takie przedmioty przechowujesz w magazynie, regały wspornikowe powinny stanowić obowiązkowy element wyposażenia tej przestrzeni. Zarządzanie magazynem, jak i bezpieczne składowanie towarów odbywało się będzie w profesjonalny sposób, i to pod każdym względem. Najważniejsze jest, aby dopasować system do swoich potrzeb.
W przypadku regałów wspornikowych, składowanie może odbywać się po jednej lub dwóch stronach regału. Lekkie ładunki umieszczane na regałach wspornikowych mogą być obsługiwane ręcznie, natomiast ciężkie za pomocą wózków widłowych. Zarządzanie odbywa się więc w sposób w pełni dopasowany do potrzeb użytkownika.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX