Regały wspornikowe - DlaMagazynu

Regały paletoweRegały wsporcze zapewniają doskonały sposób składowania towarów dłużnicowych, takich jak pręty, rury czy płyty. Charakteryzują się prostą budową i montażem.

Jeżeli chcesz wprowadzić regały wspornikowe do swojego magazynu, nie będzie z tym większych problemów. Wystarczy przymocować wsporniki, na których będzie układany towar. Odstęp między poszczególnymi wspornikami regału wspornikowego jest zależny od planowanego obciążenia oraz sztywności składowanych produktów.

Wśród największych zalet, jakie posiadają regały wspornikowe można wymienić:
  • nieograniczony dostęp do wszystkich towarów znajdujących się na półkach,
  • regały wspornikowe można przekształcić w regały paletowe,
  • regał może mieć dowolną długość,
  • regały wspornikowe można dopasować do dowolnego materiału, który ma być na nich składowany,
  • z regału towary nie zsuwają się, ponieważ posiadają one specjalne ograniczniki zewnętrzne.

Oprócz tego, że możesz skorzystać z regałów wspornikowych, w naszej ofercie dostępne są także regały przepływowe oraz regały wjezdne.

Dopasuj regały wspornikowe do swoich potrzeb

Dysponujemy szeregiem rozwiązań, dzięki którym regały wspornikowe można w każdym calu dopasować do potrzeb użytkownika. Można je np. przekształcić w regały paletowe lub półkowe, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Konstrukcja regału jest na tyle elastyczna, że nie będzie żadnych problemów ze składowaniem różnych towarów, niezależnie od ich długości.

Zapoznaj się z naszą ofertą, a na pewno znajdziesz regały, dzięki którym magazyn będzie we właściwy sposób wyposażony i zaaranżowany.

Sprawdź nasz konfigurator i kalkulator by zaprojektować swój magazyn

Konfigurator Kalkulator

Zamów regały

Zamów