Regały Paletowe Białystok - Dla Magazynu, Zobacz! zdjęcie nr 1

Regały paletowe z Białegostoku

Regały paletowe Białystok

Znajdź regały paletowe Białystok dla swojego magazynu! Żadne ludzkie działania nie są doskonałe i trzeba je kontrolować.
Dotyczy to także regałów magazynowych. W związku z tym, że przebywają w mocno niesprzyjającym środowisku, podlegają obciążeniom oraz kolizjom z wózkami widłowymi, należy kontrolować je regularnie.

Na czym polegają przeglądy roczne regałów?

Aby wydłużyć czas bezawaryjnego użytkowania regałów magazynowych, warto sprawdzić ich stan regularnie. Pomocny jest w tym przegląd roczny regałów, zgodny z europejskimi normami, w szczególności PN-EN 15635. W ramach przyjętych zasad trzeba wykonywać nie tylko przeglądy roczne, ale także kilka innych.

Regały paletowe Zielona Góra, DlaMagazynu.pl

Na bieżąco trzeba wykonywać przeglądy w momencie, gdy pracownik obsługujący magazyn zauważy nawet minimalne uszkodzenie w obrębie konstrukcji. Są to przeglądy natychmiastowe, które mają wpływ na aktualne bezpieczeństwo w magazynie. Równie ważne są wykonywane raz w tygodniu oględziny, które wykonuje pracownik pod kątem wykrywania ewentualnych uszkodzeń. Należy sporządzić raport, w którym zostaną uwzględnione wszystkie zastrzeżenia.

Eksperci przegląd regałów paletowych wykonywany raz do roku musi być zrealizowany przez wykwalifikowanego specjalistę z uprawnieniami. Jego podsumowaniem jest pisemny raport. Zobacz też: regały paletowe!

Dlaczego warto wykonywać ekspercie przeglądy regałów?

Przepisy prawa zalecają, aby raz do roku wykonywać ekspercie przeglądy regałów przepływowych. Dzięki nim możliwe jest wykrywanie poważnych nieprawidłowości oraz ograniczenie ryzyka awarii, które mogłoby wpłynąć na bezpieczeństwo pracowników oraz towarów. Higiena i bezpieczeństwo pracy zakładają, że regały półkowe przegląd muszą być przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem. Są to osoby niezależne, w żaden sposób niepowiązane z magazynem. Dzięki temu nie mają żadnych korzyści z ukrywania zaniechać. Dzięki temu protokół z przeglądu regałów jest sporządzany w sposób kompleksowy, bardzo dokładny i przede wszystkim profesjonalny. Często pomaga w tym konfigurator regałów, który podaje dane o regałach i pozwala na oszacowanie ewentualnych uszkodzeń i nie prawidłowości. Dzięki temu, że wszystko zostanie przeprowadzone poprawnie, można będzie cieszyć się z bezpieczeństwa w magazynie, a przecież o to właśnie chodzi, aby tak było.

Regały paletowe z Białegostoku cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na to, że ich konstrukcję w każdym calu można dopasować do potrzeb. Mogą zapewnić przestrzeń magazynową w maksymalny sposób, co znacząco przełoży się na pełne wykorzystanie potencjału, jaki posiada magazyn.

Regały paletowe z Białegostoku – co warto o nich wiedzieć?

Szeroka gama dostępnych akcesoriów magazynowych sprawia, że możliwe jest na nich składowanie zarówno spaletowanych, jak i niespaletowanych towarów. Mogą to być produkty o nietypowych wymiarach. Dostępne są różne formy zabezpieczenia regałów. Wszystko w trosce o bezpieczne składowanie towarów.

Regały paletowe z Białegostoku są najbardziej uniwersalnym systemem składowania, jaki możesz wprowadzić do swojego magazynu. Dzięki temu, że z takiego rozwiązania możesz skorzystać, na pewno nie będzie żadnych problemów z tym, aby zadbać o bezpieczne składowanie towarów. To żadne wyzwanie, gdy ma się do dyspozycji nowoczesny system działający niezawodnie i usprawniający pracę magazynu.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź