Regały przesuwne

Regały przesuwne dla magazynu – maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej

Regały przesuwne (definicja) są najnowocześniejszym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni magazynowej. Są montowane na specjalnych platformach z napędem elektrycznym. Konkretne elementy poruszają się po szynach i zapewniają dostęp do wszystkich miejsc paletowych z zaledwie jednego korytarza roboczego. Dzięki zmniejszonej ilości korytarzy, maksymalne wykorzystanie przestrzeni jest jak najbardziej możliwe, zwłaszcza w przypadku wysokiego składowania. Przy takim ustawieniu, wózki widłowe wydajnie i ergonomicznie pracują.

Regały przesuwne elektryczne – nowy wymiar technologii w polskich magazynach Naszym klientom staramy się dostarczać dla magazynu regały wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Warianty z napędem elektrycznym na pewno się do tego zaliczają. System magazynowy, jaki pozwalają stworzyć gwarantuje mobilność na najwyższym poziomie. Regały jezdne są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie priorytetem jest maksymalne wykorzystanie miejsca. Regał kompaktowy w tej roli sprawdza się znakomicie.

Inwestując w regał przesuwny możesz cieszyć się z odpowiedniego wykorzystania przestrzeni magazynowej, i to bez większych problemów. Jest to najlepszy sposób na zaaranżowanie magazynu, w którym ma zmieścić się maksymalnie dużo towaru. Regały przesuwne (opis poszczególnych modeli znajdziesz na naszej stronie internetowej) są nowoczesnym sposobem na zapewnienie odpowiedniego wyposażenia magazynu. Skorzystaj z tego rozwiązania już dziś.

Regały dynamiczne, do których zaliczane są regały przesuwne odróżniają się od statycznych występowaniem w konstrukcji elementu jezdnego. Pozwala im się on poruszać, najczęściej po specjalnie przygotowanych szynach. Regały przesuwne sprawdzają się przy składowaniu zróżnicowanego asortymentu. Dostęp do całego ładunku magazynowego jest bezproblemowe, a co najważniejsze towary są bezpieczne.

Regały przesuwne – mobilność, która zasługuje na uwagę

System regałów przesuwnych jest profesjonalnym rozwiązaniem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających Klientach, poszukujących mobilnych, dopasowanych do potrzeb rozwiązań. Regały przesuwne zwane są inaczej jezdnymi. Dzięki modułowej konstrukcji sprawdzają się wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania, jeżeli chodzi o składowanie towarów. Dostępna przestrzeń jest optymalnie wykorzystana, w porównaniu do regałów stacjonarnych. Do dyspozycji jest niemal dwukrotnie większa przestrzeń do składowania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ograniczonej wielkości magazynu.
Regały przesuwne posiadają system szynowy, dzięki któremu można łatwo przesuwać nawet najbardziej obciążone regały. Do zarządzania nimi jest wykorzystywany albo napęd ręczny, korbowy, albo elektryczny. Regały przesuwne są rozwiązaniem cenionym od lat, posiadającym znakomite opinie zadowolonych użytkowników.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX