Regały przesuwne - DlaMagazynu

Regały przesuwne dla magazynu – maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowejRegały przesuwne (definicja) są najnowocześniejszym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni magazynowej. Są montowane na specjalnych platformach z napędem elektrycznym. Konkretne elementy poruszają się po szynach i zapewniają dostęp do wszystkich miejsc paletowych z zaledwie jednego korytarza roboczego. Dzięki zmniejszonej ilości korytarzy, maksymalne wykorzystanie przestrzeni jest jak najbardziej możliwe, zwłaszcza w przypadku wysokiego składowania. Przy takim ustawieniu, wózki widłowe wydajnie i ergonomicznie pracują.

Regały przesuwne elektryczne – nowy wymiar technologii w polskich magazynach Naszym klientom staramy się dostarczać dla magazynu regały wyposażone w najnowocześniejsze technologie. Warianty z napędem elektrycznym na pewno się do tego zaliczają. System magazynowy, jaki pozwalają stworzyć gwarantuje mobilność na najwyższym poziomie. Regały jezdne są wykorzystywane wszędzie tam, gdzie priorytetem jest maksymalne wykorzystanie miejsca. Regał kompaktowy w tej roli sprawdza się znakomicie.

Inwestując w regał przesuwny możesz cieszyć się z odpowiedniego wykorzystania przestrzeni magazynowej, i to bez większych problemów. Jest to najlepszy sposób na zaaranżowanie magazynu, w którym ma zmieścić się maksymalnie dużo towaru. Regały przesuwne (opis poszczególnych modeli znajdziesz na naszej stronie internetowej) są nowoczesnym sposobem na zapewnienie odpowiedniego wyposażenia magazynu. Skorzystaj z tego rozwiązania już dziś.

Sprawdź nasz konfigurator i kalkulator by zaprojektować swój magazyn

Konfigurator Kalkulator

Zamów regały

Zamów