Regały magazynowe

Regały przesuwne

Regały dynamiczne, do których zaliczane są regały przesuwne, odróżniają się od statycznych występowaniem w konstrukcji elementu jezdnego. Pozwala im się on poruszać, najczęściej po specjalnie przygotowanych szynach. Regały przesuwne zwane są inaczej jezdnymi.

Paletowe regały przesuwne są najnowocześniejszym sposobem na zaaranżowanie przestrzeni magazynowej. Montuje się je na specjalnych platformach z napędem elektrycznym. Konkretne elementy poruszają się po szynach i zapewniają dostęp do wszystkich miejsc paletowych z zaledwie jednego korytarza roboczego. Dzięki zmniejszonej ilości korytarzy, maksymalne wykorzystanie przestrzeni jest jak najbardziej możliwe, zwłaszcza w przypadku wysokiego składowania. Przy takim ustawieniu, wózki widłowe pracują wydajniej i bardziej ergonomicznie.

Regały Przesuwne - Magazynowe, Paletowe - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Rgały przesuwne – mobilność, która zasługuje na uwagę

System regałów przesuwnych paletowych jest profesjonalnym rozwiązaniem stworzonym z myślą o najbardziej wymagających Klientach, poszukujących mobilnych, dopasowanych do potrzeb rozwiązań. Dzięki modułowej konstrukcji, regały przesuwne metalowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania, jeżeli chodzi o składowanie towarów. Dostępna przestrzeń jest optymalnie wykorzystana, w porównaniu do regałów stacjonarnych. Przy zastosowaniu regałów przesuwnych, do dyspozycji jest niemal dwukrotnie większa przestrzeń do składowania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ograniczonej wielkości magazynu.

Regały przesuwne paletowe z DlaMagazynu.pl

  • Nasze regały przesuwne paletowe sprawdzają się przy składowaniu zróżnicowanego asortymentu. Dostęp do całego ładunku magazynowego jest bezproblemowy, a co najważniejsze, towary są bezpieczne. Regały magazynowe przesuwne w naszej ofercie są rozwiązaniem cenionym od lat, posiadającym znakomite opinie zadowolonych użytkowników.
  • Regały przesuwne posiadają system szynowy, dzięki któremu można łatwo przesuwać nawet najbardziej obciążone regały. Do zarządzania nimi jest wykorzystywany albo napęd ręczny, korbowy, albo elektryczny.  Regały magazynowe przesuwne sprawdzają się przy składowaniu zróżnicowanego asortymentu. Dostęp do całego ładunku magazynowego jest bezproblemowy, a co najważniejsze towary są bezpieczne.
  • Regały magazynowe przesuwne są przystosowane do obsługi dużych i ciężkich towarów. To konstrukcje niezwykle solidne, na których można składować duże i ciężkie towary. Jest możliwość dopasowania konstrukcji do indywidualnych potrzeb. Każdy system jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania sterujące, a modułowa budowa sprawia, że możliwe jest  zaprojektowanie magazynu zgodnie z własnymi potrzebami. Regał przesuwny jest w stanie wykreować nową przestrzeń w magazynie. Stanowi optymalne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać.
  • W ofercie posiadamy regały elektryczne przystosowane do pracy w chłodniach i mroźniach.  Tego rodzaju paletowe regały przesuwne z odpowiednimi zabezpieczeniami, umożliwiają pracę w najtrudniejszych warunkach panujących w tego typu obiektach. Niskie temperatury nie wpływają na prawidłowość ich działania, umożliwiają skuteczne zarządzanie towarami w specyficznym środowisku. Wykorzystując regały magazynowe przesuwne w chłodniach i mroźniach, jesteś w stanie zredukować koszty utrzymania i prowadzenia chłodni oraz mroźni.
  • Nasze regały przesuwne są bezpieczne. Mają wyłącznik bezpieczeństwa, system do monitorowania, system kontroli sterowania, czujniki odległości, a także rozbudowane systemy zabezpieczające, dlatego są rozwiązaniami bezpiecznymi, zapewniającymi płynne składowanie towarów. Praca w magazynie jest dzięki nim przyjemniejsza, nie zagraża pracownikom.

Regały magazynowe przesuwne – korzyści, które dają rozwiązania od DlaMagazynu

Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej czy wyeliminowanie pojedynczych korytarzy roboczych to zaledwie garstka cech, które wyróżniają regał przesuwny. W naszej ofercie zgromadziliśmy wyłącznie te rozwiązania, które są w stanie sprostać indywidualnym oczekiwaniom Klientów.

Zwiększenie pojemności magazynu

Decydując się na regały elektryczne, wykorzystujesz przestrzeń użytkową do maksimum. Co więcej te rozwiązania świetnie sprawdzają się do optymalizacji dostępnej przestrzeni składowania w już istniejących magazynach, bez konieczności ich fizycznej rozbudowy.

Dostęp do każdej palety

Regały przesuwne są fantastycznym rozwiązaniem gwarantującym dostęp do każdej palety, przez co zarządzanie towarami jest szybkie i bezpieczne.

Efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej

Regały wjezdne poruszają się na szynach, dlatego maksymalnie wykorzystujesz dostępną przestrzeń użytkową, aby wygospodarować jak najwięcej miejsc do składowania. Nie ma tutaj konieczności tworzenia dużej ilości korytarzy roboczych.

Zarządzanie na 3 różne sposoby

Regałami przepływowymi w magazynie możesz zarządzać ręcznie, zdalnie lub automatycznie. Systemy możesz wzbogacić o skuteczne zabezpieczenia ułatwiające obsługę.

Optymalne rozwiązanie do chłodni i mroźni

Regały elektryczne zastosowanie znajdują przede wszystkim w chłodniach oraz mroźniach, z uwagi na ich efektywne działanie oraz szybką obsługę palet.

Funkcjonalne regały przesuwne zapewnią satysfakcjonujące prowadzenie magazynu

Szeroka gama wyposażenia dodatkowego, które możesz kupić w sklepie DlaMagazynu sprawia, że każdy regał przesuwny jesteś w stanie dostosować do własnych potrzeb. Wykorzystasz z ich pomocą najmniejszą przestrzeń, jednocześnie gwarantując dużą ilość miejsca do składowania towarów.

Elastyczne i efektywne regały wjezdne dają możliwość prowadzenia profesjonalnego magazynu, w którym zarządzanie będzie odbywało się szybko, sprawnie i bezpiecznie.

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź