Regały magazynowe

Podesty magazynowe

Podesty magazynowe (pomosty) pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej w obiekcie przestrzeni. Dzięki nim zwielokrotnisz dostęp do pierwotnej powierzchni i zadbasz o właściwe rozmieszczenie dodatkowych elementów. Podesty magazynowe umożliwiają dostosowanie obiektu do indywidualnych potrzeb, co jest niezwykle ważne, jeżeli chcesz dobrze zarządzać magazynem.

Pomosty magazynowe w DlaMagazynu

Każdy pomost magazynowy (podest), który znajdziesz w naszej ofercie został wykonany z wysokiej jakości stali i optymalnie wykorzystuje przestrzeń użytkową w magazynie. Możesz zwiększyć z jego pomocą dostępne do składowania miejsce, bez konieczności fizycznej rozbudowy magazynu.

Podesty Magazynowe - Pomosty - Dla Magazynu zdjęcie nr 1

Dlaczego warto wprowadzić do magazynu podesty?

Podest magazynowy w każdej chwili możesz zdemontować, jeżeli nie będzie potrzebny. Powtórne jego użycie nie stanowi większego problemu, ponieważ instalacja jest szybka. Wystarczy wykonać staranne obliczenia instalacyjne, a można będzie go bezpiecznie przymocować do regałów, jednocześnie zwiększając dzięki temu przestrzeń do przechowywania towarów. Dzięki pomostom magazynowym w skuteczny sposób wykorzystać przestrzeń, którą masz w magazynie. Do tej konstrukcji można przymocować także inne systemy składowania, co jak najbardziej przełoży się na osiągnięcie pozytywnych rezultatów.

 

Zastosowanie podestów magazynowych ma sens w każdym obiekcie magazynowym. Zawsze warto mieć na uwadze, że Twoja działalność może się rozrosnąć i będziesz potrzebował dużo większej powierzchni do dyspozycji. Dzięki podestom magazynowym uda się w tym zakresie osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Warto stawiać na propozycje, które są tak uniwersalne.

Solidne podesty magazynowe w ofercie DlaMagazynu

Szeroka gama wariantów i akcesoriów dodatkowych powoduje, że pomosty magazynowe zapewniają trwałe i wytrzymałe wyposażenie magazynu. Wśród cech, które szczególnie je wyróżniają można wymienić:

  • konstrukcję można zamówić, dlatego jest w każdym aspekcie dostosowana do potrzeb użytkownika pod względem wymiarów, jak i funkcjonalności,
  • ma dużą nośność,
  • możesz dobrać belki i podłogi, które jeszcze bardziej zwiększą wytrzymałość konstrukcji na obciążenia,
  • umożliwiają bezproblemowe wykorzystanie przestrzeni użytkowej w magazynie,
  •  zwiększają wydajność magazynu,
  • gwarantują bezpieczeństwo dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów i ze względu na profesjonalny montaż.

Podest magazynowy Nedcon

Wiodącym producentem podestów magazynowych jest firma Nedcon. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje najlepiej wykorzystujące przestrzeń. Sprawdzają się świetnie w wysokich magazynach. Umożliwiają pełne dopasowanie do każdej powierzchni, a ich konfiguracja nie stanowi większego problemu. Z pomocą podestów od Nedcon jesteś w stanie stworzyć kilka pięter, na których układanie towarów jest jak najbardziej możliwe i bezpieczne.

Konstrukcja stalowa, z której powstają podesty magazynowe  jest wzbogacona o otwory na instalacje elektryczne oraz hydrauliczne, dlatego funkcjonalność jest tu zapewniona na najwyższym poziomie.

Chcesz kupić podest magazynowy jezdny? Sprawdź naszą ofertę!

Gama rozwiązań magazynowych zgodnych z naszymi potrzebami jest bardzo szeroka. Ciągle uzupełniamy ofertę o nowe funkcjonalności, a jednym z nich jest podest magazynowy jezdny. Jeżeli takiego systemu jeszcze brakuje w Twoim magazynie, z pewnością warto skontaktować się z naszymi doradcami, aby poznać technologię podestów jezdnych. Sprawdź naszą ofertę i postaw na wysokiej jakości pomosty magazynowe maksymalnie wykorzystujące przestrzeń użytkową.

Podesty magazynowe w sklepie

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź