Regały Jungheinrich

Wczytaj więcej

Regały magazynowe Jungheinrich

Optymalne składowanie towarów w magazynie jest możliwe tylko wtedy, gdy dysponujesz wysokiej jakości regałami. Takie znajdziesz w ofercie marki Jungheinrich. Posiada ponad 65 lat doświadczenia w branży, dlatego decydując się na zakup dokonujesz bardzo dobrej inwestycji. Regały Jungheinrich umożliwiają efektywne wykonywanie prac magazynowych, a bogate wyposażenie dodatkowe gwarantuje skompletowanie systemów niezawodnych, bezpiecznych i pozwalających na szybką obsługę towarów.

Regały Jungheinrich z wieloma opcjami konfiguracji do wyboru

Stwórz regały, które w każdym aspekcie spełniają Twoje potrzeby, umożliwiają bezpieczne składowanie towarów i ich szybkie przygotowanie do załadunku. Nowoczesne koncepcje według których marka Jungheinrich tworzy regały sprawiają, że są one zgodne ze wszystkimi aktualnymi wymaganiami oraz normami. Umożliwiają stworzenie wyposażenia magazynowego o fantastycznych parametrach technicznych.

Regały magazynowe Jungheinrich skrojone na miarę potrzeb Klientów

Tworzone przez Jungheinrich regały spełniają oczekiwania wymagających Klientów chcących nabywać wyłącznie konstrukcje bezpieczne, trwałe i niezawodne. Ich eksploatacja jest czystą przyjemnością. Regały Jungheinrich przed trafieniem do sprzedaży są bardzo dokładnie sprawdzane, w trosce o bezpieczną eksploatację w każdym magazynie.