Regały magazynowe

Belki trawersowe

Belki trawersowe (trawersy) bezapelacyjnie muszą znaleźć się w każdym profesjonalnym magazynie, gdzie niezbędne jest powiększanie różnej ciężkości ładunków. Funkcjonalność regałów w dużej mierze właśnie od nich zależy. W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli  trawersów wyróżniających się różnymi modyfikacjami w zakresie rozmieszczenia punktów podwieszania ładunków. Umożliwia to ich pełne dopasowanie do aktualnych potrzeb magazynowych.

Możemy wykonać dla Ciebie dokładnie takie belki regału magazynowego, jakie potrzebujesz – dostosować ich długość, udźwig, jak i wiele innych parametrów.

 

Belki Trawersowe, Trawersy, Belki Do Regałów Magazynowych - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Trawersy. Producent: Stow, Promag APR, MGL, Nedcon, Mecalux, Jungheinrich

Poznaj wszystkich producentów, których belki trawersowe są dostępne w naszej ofercie. Zapoznając się z ofertą możesz wybrać propozycje idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Trawers Stow

Posiada długość roboczą 360 cm, co umożliwia składowanie do 4 palet euro. Konstrukcja pod względem technicznym jest bez zarzutu.

Trawers Promag APR

Ma długość 270 cm, umożliwia składowanie do 3 palet euro. Dostępna jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Belka regały MGL

Długość robocza wynosi 270 cm, co umożliwia składowanie do 3 palet euro. Konstrukcja tworzy stabilną podporę przy regałach paletowych, co umożliwia bezpieczne przechowywanie towarów.

 

 

 

Belka regału magazynowego Nedcon

Pod względem technicznym jest to jedna z najlepszych belek w naszej ofercie. Ma długość 310 cm i pozwala na przechowywanie do 3 powiększonych palet.

Trawers regału Mecalux

Propozycja ma długość 270 cm i umożliwia składowanie do 3 palet euro. Posiada dodatkowo schodek, co umożliwia wypełnienie poziomu płytą lub kratą.

Belka regału Jungheinrich

Konstrukcja ma 270 cm długości, a składować można na niej do 3 palet. Nośność belki to aż 3000 kg.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najpopularniejsze trawersy o specjalistycznym zastosowaniu w profesjonalnym magazynie. Są w stanie podtrzymać duże partie towarów, ponieważ ich nośność jest bardzo wysoka.

 

Belki do regałów magazynowych w ofercie

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź