Dokumentacja systemów składowania

Protokół z przeglądu regałów

Kupując regały do magazynu, otrzymasz pełną dokumentację. Taki protokół z przeglądu regałów potwierdza posiadane gwarancje, parametry techniczne oraz wszelkiego rodzaju atesty. Mając taką dokumentację pod ręką, można będzie w każdej chwili skorzystać z usług profesjonalistów, z tytułu gwarancji. Regał zostanie naprawiony, zakonserwowany lub w inny sposób obsłużony. Wszystko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. To właśnie, dzięki temu, że posiadasz pełną dokumentację możesz dużo więcej. Dobrze się na tym wyjdzie, szczególnie; gdy będzie ona jeszcze utrzymana w dobrym stanie.

Jakie dokumenty trzeba zgromadzić przy regałach?

Warto również pamiętać o tym, aby posiadać protokół z przeglądu regałów. To będzie potwierdzało, że regały są w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagają napraw, a wszystko z nimi jest w jak najlepszym porządku. Jak najbardziej uzyskać można pełne zadowolenie z efektów, jakie uda się w takiej sytuacji uzyskać. Dokumentacja składowania – DlaMagazynu jest bardzo ważna, dlatego warto przechowywać ją w bezpiecznym miejscu, do którego nie mają dostępu niepożądane osoby. Dzięki temu, że o to zadbasz, nie będzie żadnych problemów z bezpiecznym korzystaniem z regałów.

protokół z przeglądu regałów - DlaMagazynu.pl

Możesz u nas zamówić dokumentację techniczną do regałów paletowych. Zapewniamy komplet dokumentów niezbędnych podczas serwisu, jak i ewentualnych kontroli. Jest to propozycja dla Klientów, którzy z nami współpracują i chcą skorzystać z całego pakietu usług. Pamiętaj, że magazyn musi mieć wszystkie niezbędne uprawnienia do działalności. Tylko wtedy będzie prowadzony legalnie, zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP.

Co wchodzi w skład dokumentacji systemów składowania?

Co od nas otrzymasz, gdy zgłosisz się po dokumentację systemów składowania? Rysunki techniczne w AutoCAD zawierające rzuty i przekroje, tablice znamionowe zawierające informacje o nośnościach oraz konfiguracji, tablice ostrzegawcze, deklarację zgodności z obowiązującymi normami, instrukcję bezpiecznego użytkowania, kartę przeglądów wewnętrznych oraz książkę serwisową. Są to podstawowe dokumenty, które każdy właściciel magazynu musi posiadać i udostępnić je do wglądu w trakcie ewentualnej kontroli lub podczas przeglądów.
Dokumentacja pozwala na prawidłowe użytkowanie systemów składowania, ale zabezpiecza także przed ewentualnymi konsekwencjami, w razie wypadku. Jeżeli nie będzie dokumentacji technicznej, możesz nie otrzymać odszkodowania i narazić się na kary ze strony PIP lub innych instytucji państwowych. Warto zadbać o odpowiedni komplet dokumentów.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX