Akcesoria magazynowe

Akcesoria magazynowe to wszystkie dodatki, które muszą znaleźć się w magazynie, aby działał on poprawnie. Ułatwiają pracownikom prace związane z układaniem towaru, można dzięki nim przygotować dowolne opakowanie do wykorzystania w transporcie. Mając do wyboru szeroki wybór akcesoriów, każdy może skompletować zestaw, który stworzy nowoczesny proces magazynowania. Zarządzanie towarami stanie się dzięki temu dużo prostsze.

Jakich akcesoriów potrzebuje Twój magazyn?

W dobrze prosperującym magazynie powinny znaleźć się narzędzia pomiarowe, które są niezbędne do planowania rozmieszczenia pojedynczych towarów i opakowań zbiorczych. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne miarki w mocnych, ergonomicznych obudowach. W codziennej pracy przydają się także noże do przycinania towarów, opakowań, jak i taśm zabezpieczających. Zapewniają dużą precyzję cięcia. Przydatne okazują się także plomby, które pozwalają na zabezpieczanie urządzeń pomiarowych. Warto wyposażyć się także w sznurki jutowe o bardzo dużej wytrzymałości, które przydadzą się podczas zawiązywania opakowań.
Swoich pracowników wyposaż w rękawice robocze, które są wymagane zgodnie z zasadami BHP. Zapobiegają otarciom i odciskom. Jeżeli wybierzesz wersje gumowe, ochronią dłonie pracowników przed kontaktem z niebezpiecznymi substancjami, np. chemikaliami.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX