Regały magazynowe

Akcesoria magazynowe

Akcesoria magazynowe to wszystkie dodatki, które muszą znaleźć się w magazynie, aby działał on poprawnie. Ułatwiają pracownikom prace związane z układaniem towaru, można dzięki nim przygotować dowolne opakowanie do wykorzystania w transporcie. Mając do wyboru szeroki wybór akcesoriów i artykułów magazynowych, każdy może skompletować zestaw, który stworzy nowoczesny proces magazynowania. Zarządzanie towarami stanie się dzięki temu dużo prostsze.

Akcesoria Magazynowe - Artykuły - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Jakich akcesoriów potrzebuje Twój magazyn?

Ramy regałów paletowych

Są niezbędnym elementem wyposażenia każdego regału paletowego. Pozwalają na skuteczne przenoszenie ciężaru składowanych towarów, przez co cała konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Każda rama składa się ze słupa przedniego i tylnego połączonych stężeniami. Ważnym elementem są także otwory, w których można zahaczyć trawersy lub belki. Te akcesoria regałowe w DlaMagazynu dostarcza przede wszystkim marka Stow.

Trawersy

Są niezbędne, jeżeli chodzi o składowanie palet w magazynie. Tworzą stabilny poziom regału paletowego. Akcesoria magazynowe w tym wydaniu wyróżniają się niezwykłą sztywnością oraz nośnością. Są proponowane przez markę Mecalux.

Osłony czołowe regałów

Wyposażenie magazynu możesz zabezpieczyć stosując osłony czołowe regałów. Najczęstszymi awariami są uszkodzenia ram regałów przez wózki widłowe. Kupione od razu na początku działalności akcesoria regałowe minimalizują ryzyko wystąpienia niepotrzebnych uszkodzeń.

Półki siatkowe

Ważne wyposażenie magazynowe to półki siatkowe do regałów paletowych. Pozwalają na przechowywanie towarów luzem, gdy dostarczany jest przede wszystkim asortyment niespaletyzowany. Propozycje od DlaMagazynu wyróżniają się sztywnością oraz znakomitą nośnością.

Belki poprzeczne

Stanowią ważne wsparcie dla płyt wypełniających regał paletowy. Nakładane są na nie trawersy, a to zwiększa stabilność całej konstrukcji. W DlaMagazynu znajdziesz belki poprzeczne w standardowych rozmiarach pasujących do większości regałów magazynowych.

Pozostałe akcesoria magazynowe

W dobrze prosperującym magazynie powinny znaleźć się narzędzia pomiarowe, które są niezbędne do planowania rozmieszczenia pojedynczych towarów i opakowań zbiorczych. W naszej ofercie posiadamy profesjonalne miarki w mocnych, ergonomicznych obudowach.

W codziennej pracy przydają się także noże do przycinania towarów, opakowań, jak i taśm zabezpieczających. Zapewniają dużą precyzję cięcia. Przydatne okazują się także plomby, które pozwalają na zabezpieczanie urządzeń pomiarowych. Warto wyposażyć się także w sznurki jutowe o bardzo dużej wytrzymałości, które przydadzą się podczas zawiązywania opakowań.

Swoich pracowników wyposaż w takie artykuły magazynowe jak rękawice robocze, które są wymagane zgodnie z zasadami BHP. Zapobiegają otarciom i odciskom. Jeżeli wybierzesz wersje gumowe, ochronią dłonie pracowników przed kontaktem z niebezpiecznymi substancjami, np. chemikaliami.

Wybrane artykułu magazynowe w naszym sklepie

Zastanawiasz się, jak odpowiednio zorganizować przestrzeń magazynową? Oprócz podstawowego wyposażenia musisz kupić także akcesoria magazynowe niezbędne do podniesienia funkcjonalności regałów, jak i zabezpieczenia strategicznych miejsc w obiekcie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką gamę artykułów magazynowych, w których znajdziesz m.in. odbojniki magazynowe, osłony regałów magazynowych, a także inne artykuły magazynowe niezbędne przy prowadzeniu profesjonalnej działalności.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź