Rozwiązania IT aplikacja PRES, WMS

Zarządzanie magazynem jest o wiele prostsze, gdy korzysta się z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dziś dostępność do takich narzędzi jest bardzo duża. Możesz korzystać z systemów przyjaznych dla pracowników, ułatwiających wykonywanie wielu zadań na raz. Aplikacje myślą za użytkownika, zapamiętują dane, a jednocześnie stanowią podstawę do tworzenia baz danych o regałach i towarach na nich składowanych.

Z jakich aplikacji możesz skorzystać w magazynie?

Szukasz rozwiązań IT na miarę oczekiwań? Skorzystaj z powszechnie stosowanych w magazynach aplikacji: PRSES oraz WMS? PRSES to bezpieczny system składowania, o którym musi wiedzieć jak najwięcej każda osoba zarządzająca magazynem. Pozwala na wdrożenie zasad BHP i ich przestrzeganie. Gwarantuje bezpieczne zarządzanie przestrzenią magazynową, co przekłada się na komfort pracowników, jak i na wszystkie działanie, jakie mają na celu uniknięcie zagrożeń. Dostęp do aplikacji jest możliwy po odbyciu szkolenia PRSES.
WMS, czyli Warehouse Management Software to oprogramowanie do zarządzania jak i prowadzenia ewidencji w magazynie. Usprawnia procesy zachodzące w przestrzeni magazynowej. Wspomaga, nadzoruje i koordynuje proces wykonywanych w magazynie zadań. Dużo łatwiejsze staje się prowadzenie ewidencji, jak i klasyfikowanie towarów.

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX