Pozostałe usługi i systemy magazynowe

Serwis sprzątający

DlaMagazynu.pl Sp. z o.o. specjalizuje się w doczyszczaniu posadzek magazynowych. Metoda, jaką stosujemy pozwala na gruntowne doczyszczenie każdego typu posadzki z zachowaniem jej neutralnego PH. Dodatkowo proponujemy również polimeryzację posadzki magazynowej, co skutecznie zamyka pory posadzki betonowej oraz nadaje jej przyjemny dla oka połysk.

Czyszczenie hal magazynowych

Wykonujemy czyszczenie kompleksowe czyszczenie magazynów – od podłogi, przez regały aż po sufit. W ofercie posiadamy również stałe serwisy sprzątające, które na bieżąco będą dbały o czystość Państwa biur i hal magazynowych.

Czyszczenie Hal Magazynowych - Posadzek, Ścian, Regałów zdjęcie nr 1

Czyszczenie hal magazynowych - posadzek, ścian, regałów

Dodatkowo w halach magazynowych czyścimy :

  • regały wysokiego składowania,
  • ściany wewnętrzne magazynu,
  • sufity komór ciśnieniowych,

 

  • konstrukcje nośne,
  • wykładziny przemysłowe.

Kompleksowe czyszczenie hal magazynowych

Większość hal magazynowych musi być sterylnie czysta, aby miejsce przechowywania nie miało wpływ na jakość towarów. Z naszą pomocą możesz o ten aspekt zadbać. Wykonujemy kompleksowe czyszczenie hal magazynowych przy użyciu najwyższej jakości preparatów oraz sprzętów. Usługi realizujemy starannie, profesjonalnie, dokładnie. Jesteśmy specjalistami, dlatego nie straszne są dla nas żadne zabrudzenia.

Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania dotyczącego czyszczenia hal i obiektów przemysłowych. Dbamy o czystość każdej powierzchni, zarówno ścian, sufitów i posadzek, jak i regałów magazynowych.

Mycie posadzek przemysłowych

Podłogi w magazynach są najbardziej narażonymi na zabrudzenia powierzchniami. Podlegają intensywnej eksploatacji, co znacząco przekłada się na ich wygląd, stan oraz żywotność. W zakładach przemysłowych istotna jest nie tylko ich estetyka, ale także bezpieczeństwo, jakie zapewniają w trakcie realizacji prac. Dzięki temu, że zlecisz czyszczenie posadzek przemysłowych ekipie DlaMagazynu możesz mieć pewność, że z powierzchni zostaną usunięcie agresywne środki chemiczne, a wypadki nie będą zdarzały się wskutek niezadbanej podłogi. Mycie posadzki przemysłowej zawsze składa się z kilku etapów wśród których można wymienić:

  • gruntowne czyszczenie z wszelkich zabrudzeń,
  • mycie na mokro,
  • czyszczenie właściwe,
  • osuszanie powierzchni.

Czyszczenie obiektów przemysłowych z DlaMagazynu

Jeżeli zlecisz mycie hal magazynowych profesjonalistom, możesz liczyć na kompleksowy zakres usług realizowanych zgodnie z normami oraz zasadami.

Zachowanie odpowiedniej higieny

W Twoim magazynie będzie po prostu czysto. Inspektor Sanitarny nie będzie mógł Ci niż zarzucić, ponieważ obiekt będzie zadbany.

Regularne prace porządkowe

Mycie hal przemysłowych nie polega jedynie na posprzątaniu całości od czasu do czasu, ale bieżącym dbaniu o czystość. Jesteśmy Ci to w stanie zapewnić.

Nowoczesny sprzęt do czyszczenia

Posiadamy nowoczesny sprzęt sprzątający, dzięki któremu mycie hali przebiegnie szybko, sprawnie i bardzo dokładnie.

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź