Regały magazynowe

Regały rzędowe

 

 

Podstawowym i najprostszym rozwiązaniem, jakie możesz wprowadzić do swojego magazynu są regały rzędowe. Znajdują szerokie zastosowanie w każdej przestrzeni do składowania towarów ze względu na ich funkcjonalność, możliwość składowania zarówno spaletyzowanych, jak i niespaletyzowanych towarów. Bogate wyposażenie dodatkowe, które możesz do nich dokupić powoduje, że zapewniają prostsze przeprowadzanie procesów logistycznych w każdym magazynie.

Regały paletowe rzędowe Dla Magazynu

W naszej ofercie znajdziesz regały paletowe rzędowy różnych typów i od różnych producentów. Ponadto oferujemy bogaty wybór wyposażenia dodatkowego zapewniającego przygotowanie profesjonalnej, dobrze działającej przestrzeni magazynowej.

 

Regały Paletowe Rzędowe | Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Czym zaskoczy Cię regał paletowy rzędowy z oferty DlaMagazynu?

Różny układ palet

Palety na regałach rzędowych paletowych możesz układać prostokątnie lub równolegle. Do dyspozycji są gniazda jednopaletowe, jak i wielopaletowe.

Cena

Regały paletowe rzędowe dostępne są w atrakcyjnych cenach, co zapewnia brak obciążenia dla firmowego budżetu w momencie zakupu.

Proste zarządzanie towarami

Masz bezproblemowy dostęp do każdej jednostki, co ułatwia przeprowadzenie kontroli stanu magazynowego.

Prosta konfiguracja

Regał paletowy rzędowy możesz dopasować do każdej przestrzeni, ze względu na dostępność wielu wymiarów, jak i nośności. Regały są dopasowane do zmieniających się potrzeb użytkowników.

Szeroka gama wyposażenia dodatkowego

W ofercie DlaMagazynu znajdziesz szeroki wybór wyposażenia dodatkowego uzupełniającego regały rzędowe. Dostępne są m.in. półki siatkowe, osłony słupa regału czy belki poprzeczne pod płytę.

 

 

 

Co wyróżnia ofertę DlaMagazynu?

  1.   Regały rzędowe są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb Klientów.
  2.   W jednym miejscu masz szansę znaleźć regał wzbogacony o niezbędne udogodnienia zapewniające bezproblemowe zarządzanie towarami.
  3.   Projekt tworzony jest z uwzględnieniem potrzeb Klienta.
  4.   Nasza ekipa montażowa zadba, aby regały paletowe rzędowe zostały wprowadzone do magazynu szybko i sprawnie.
  5.   Możesz liczyć na serwis oraz naprawy, w razie potrzeby.

Regały paletowe rzędowe w naszej ofercie

 

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź