Regały magazynowe z Rzeszowa

Regały paletowe

Mając do dyspozycji regały paletowe, możesz przechowywać towary, które znajdują się na paletach. Najczęściej spotykane są palety tzw. europalety o wymiarach 800×1200 mm, i właśnie do ich przechowywania są przystosowane regały paletowe wjezdne. Do dyspozycji są również palety przemysłowe o wymiarach 1200×1200 mm, które również można przechowywać na zaproponowanych regałach. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika, co jest jak najbardziej ogromnym plusem.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Dziś w sprzedaży dostępne są przede wszystkim regały paletowe rzędowe o głębokości 1100 mm i długości poziomu składania 2700. Dzięki temu regały paletowe przejezdne są w stanie pomieścić 3 europalety lub 2 palety przemysłowe tylko w jednym gnieździe. Warto podkreślić, że regały paletowe tradycyjne można obsługiwać tylko przy użyciu urządzeń mechanicznych, dlatego pełna mechanizacja magazynu jest tutaj wymagana.

Regały Paletowe - DlaMagazynu.pl

Nie obejdzie się bez profesjonalnego wyposażenia, jeżeli chcesz zdecydować się na regały paletowe używane. Regały obsługuje się wózkami widłowymi lub specjalnymi suwnicami. Co ważne, regały paletowe używane cena, których jest obecnie bardzo atrakcyjna, mogą mieć dowolna wysokość. Wszystko dlatego, że ich obsługa jest możliwa przy użyciu urządzeń mechanicznych. Towary można składować więc nawet na wysokości 12 metrów. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Jak najbardziej uzyskać można wysokie zadowolenie z takiej właśnie sytuacji.

Regał paletowy

Warto podkreślić, że regały paletowe używane mają konstrukcję ramową. W związku z tym, że muszą wytrzymać duże obciążenia, ich konstrukcja musi być bardzo wytrzymała. Jak najbardziej, dzięki temu że wybierzesz wysokiej jakości używane regały paletowe, będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz. Przede wszystkim regały magazynowe paletowe używane charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi, są bardzo dobrze wykonane, a ich wygląd nie budzi wątpliwości. Ponadto regały paletowe cennik mają bardzo atrakcyjny. Warto szukać ofert: używane regały paletowe sprzedam. Podkreślamy, że regał paletowy używany jest tak samo dobry jak nowy.

Wszystkie regały magazynowe z Rzeszowa, jakie wprowadzasz do swojego magazynu powinny spełniać określone normy bezpieczeństwa oraz gwarantować bezproblemowe składowanie towarów. Do wyboru są regały paletowe, wysokiego składowania oraz regały mobilne.

Regały magazynowe z Rzeszowa – co warto o nich wiedzieć?

Dobrze dobrane do potrzeb magazynowych regały magazynowe z Rzeszowa zagwarantują bezpieczne i bezproblemowe składowanie towarów. Warto dwa razy przemyśleć zakup. Jest to inwestycja na lata, dlatego należy wybrać takie rozwiązanie, które zapewni bezproblemowe przechowywanie różnego typu towarów. Dzięki możliwościom, jakie dają nowoczesne systemy składowania, jest to jak najbardziej możliwe, i to pod każdym względem.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości regały magazynowe, które znajdą zastosowanie zarówno w sklepach wielobranżowych, halach produkcyjnych, magazynach, jak i warsztatach. Dzięki dużej różnorodności wymiarów i rozmiarów, możliwe jest wybranie rozwiązania, które spełnia wszystkie oczekiwania.

Call Now

Promocja
na przegląd eksperckiSprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX