Regały magazynowe

Regały paletowe

 

 

Każde przedsiębiorstwo realizujące zadania magazynowe musi być wyposażone w wydajne, efektywne regały paletowe. Oferujemy kompleksowe regały magazynowe na palety dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Jeżeli chcesz w jednym magazynie składować różne towary na paletach euro i typu przemysłowego, regały paletowe są rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Nie stwarzają problemów podczas montażu, a cały proces odbywa się w łatwy i szybki sposób.  Metalowe regały paletowe odznaczają się dużą uniwersalnością. Dzięki dostępowi do różnych dodatków, na różnych wysokościach można umieszczać dowolne towary, co w znaczący sposób ułatwia kontrolę stanu magazynu.

Regały Paletowe - Regały Magazynowe Na Palety - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Regały paletowe różnych typów

W obrębie regałów paletowych do wyboru są dwa systemy: pojedynczy oraz podwójny. Wybór typu systemu regału paletowego jest uzależniony od indywidualnych potrzeb użytkownika. Najczęściej wybierane są regały paletowe z szerokim korytarzem. Możesz także zdecydować się na  regały paletowe wysokiego składowania, które cechuje się wąskimi korytarzami i maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni magazynowej. Bez żadnych problemów dostosujesz regały na palety do rodzaju składowanego towaru, zarówno pod względem wysokości, jak i wagi.

Jeżeli zdecydujesz się na pojedyncze regały paletowe, możesz bez żadnych problemów składować na nich produkty o różnej wysokości, ale muszą one zajmować jednakową powierzchnię. Przechowywane są na dwóch pojedynczych belkach. W przypadku systemów podwójnych, na podłużnych belkach można umieścić wiele produktów. Nasz dział obsługi klienta pomoże Ci dobrać regały magazynowe paletowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Regały paletowe – producenci

W ofercie dla magazynu.pl znajdziesz metalowe regały renomowanych producentów systemów magazynowych.

Regały na palety MGL

Marka MGL proponuje najpopularniejszy system składowania w magazynie, na jaki obecnie decyduje się wielu Klientów. Dostępne regały paletowe MGL są elastyczne, uniwersalne, a jednocześnie proste w montażu i demontażu. Zapewniają zastosowanie w magazynie obsługującym niemal każdy typ towarów.

Regały paletowe AR Racking

Każdy regał paletowy dostępny w ofercie AR Racking wyróżnia się bezśrubowym montażem, dużym obciążeniem, stabilnością, wykonaniem z wysokiej jakości stali ocynkowej, dowolną konfiguracją, a także licznymi akcesoriami uzupełniającymi do wyboru. Decydując się na regał na palety od AR Racking dokonujesz inwestycji na długie lata.

Regały na palety euro Dexion

Doskonale dostosowane do potrzeb użytkownika regały magazynowe paletowe Dexion dostępne są w wielu konfiguracjach pod względem rozmiaru. Są funkcjonalne, a w dodatku niezwykle efektywne pod względem zastosowanych rozwiązań. Każdy regał magazynowy na palety Dexion wprowadza do magazynu nowoczesny system składowania.

Regały paletowe tradycyjne Stow

Bezpieczne, elastyczne i wydajne regały magazynowe na palety są oferowane przez markę Stow. Ułatwiają przechowywanie towarów, a wysoka jakość ich wykonania powoduje, że świetnie sprawdzają się w wielu przestrzeniach magazynowych. Dobrać możesz do nich atrakcyjne gniazdo paletowe o dużej nośności.

Metalowe regały na palety WDX

Jeżeli szukasz regałów paletowych, których wymiary będą skrojone do Twoich potrzeb, zapoznaj się z ofertą marki WDX. Znajdziesz korzystny regał magazynowy paletowy rzędowy, który zapewni funkcjonalne wypełnienie przestrzeni użytkowej. Każdy regał posiada konstrukcję ramową wykonaną z wysokiej jakości stali.

Regały paletowe wysokiego składowania Promag APR

Promag APR ma w swojej ofercie podstawowe i proste konstrukcje, jakimi są rzędowe regały na palety euro. Wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem i możliwością składowania zróżnicowanego asortymentu. Dodatkowo każdy regał na palety wysokiego składowania można wzbogacić o wyposażenie dodatkowe.

 

Metalowe regały paletowe w naszej ofercie

 

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź