Regały używane

Większość firm działających na rynku musi zadbać o przestrzeń magazynową potrzebną do przechowywania towarów. Na początku prowadzonej działalności, kiedy liczy się każda złotówka, warto wybrać używane regały magazynowe. Regały używane są znacznie tańsze, a jednocześnie odznaczające się tak samo dobrymi parametrami, jak nowe konstrukcje. Decydując się na zakup regałów paletowych używanych, możesz sporo zaoszczędzić. Jednocześnie zyskujesz wysokiej jakości regały, dzięki którym rozdysponujesz po magazynie wszystkie towary.

Oferowane przez nas regały używane to zawsze konstrukcje stabilne, posiadające bardzo dobre parametry techniczne, odznaczające się najwyższą jakością. Niezależnie jaki używany regał metalowy wybierzesz, na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Oferujemy używane regały magazynowe, których potrzebuje Twój biznes m.in. regały paletowe i sklepowe

Regały Używane - Magazynowe, Paletowe, Sklepowe - Dlamagazynu.pl zdjęcie nr 1

Regały paletowe używane

 

Używane regały magazynowe od najlepszych producentów

W naszej ofercie znajdziesz regały metalowe używane od wiodących producentów. Wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym, bezproblemowym montażem i demontażem, a także możliwością dokupienia do nich bogatego wyposażenia dodatkowego. Zapewniamy naszym Klientom wyłącznie najlepsze regały paletowe używane, dzięki którym można rozpocząć profesjonalną działalność magazynową.

Używane regały paletowe AR Racking

Dostępne w ofercie regały magazynowe paletowe używane wyróżniają się odpornością na korozję oraz zmienne warunki atmosferyczne. Ich stan techniczny jest bardzo dobry.

Regały używane magazynowe Dexion

Marka Dexion proponuje funkcjonalne i estetyczne regały magazynowe używane. Cena za nie jest w dodatku bardzo atrakcyjna, co umożliwia tanie wyposażenie magazynu.

Używane regały Mecalux

Regały używane Mecalux wyróżniają się wysoką jakością wykonania, zapewniają bezpieczeństwo w magazynie, a jednocześnie profesjonalne składowanie ładunków.

Regały magazynowe używane MGL

U tego producenta znajdziesz w najlepszej ofercie regały paletowe używane. Cena jest bardzo atrakcyjna, a jakość bezbłędna.

Regały sklepowe używane

 

Używane regały sklepowe to systemy niezawodne i estetyczne

Prezentujemy szeroką gamę regałów sklepowych dostępnych w wersji używanej. Wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, zapewniają bezproblemową prezentację towarów, i to w bardzo efektowny sposób. Każdy Klient w naszej ofercie znajdzie regały sklepowe używane w atrakcyjnych cenach, co da możliwość rozpoczęcia działalności bez dużego obciążenia finansowego.

Używane gondole sklepowe Mago

Głównym dostawcą regałów sklepowych używanych w naszej ofercie jest firma Mago. Działa na rynku od 1989 roku. Oferuje lekkie systemy do składowania towarów w sklepach, małych składach oraz magazynach.

Każdy regał sklepowy używany zanim trafia do sprzedaży jest dokładnie sprawdzany, poddawany licznym testom, co gwarantuje bezpieczne wykorzystanie przez kupującego.

Troska o bezpieczeństwo i chęć dostarczania jak najwyższej jakości konstrukcji powoduje, że każdy regał używany ma nienaganne parametry techniczne.

Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź