Regały paletowe używane

Większość firm działających na rynku musi zadbać o przestrzeń magazynową potrzebną do przechowywania towarów. Chodzi tu przede wszystkim o butiki, sklepy internetowe, jak i małe zakłady produkcyjne. Na początku prowadzonej działalności, poleca się, aby wykorzystały regały paletowe używane – znacznie tańsze, a jednocześnie odznaczające się tak samo dużą jakością, jak nowe.

3 pomysły jak urządzić magazyn

Urządzenie magazynu to nie przelewki. Dobrze przemyślane rozwiązania pozwalają na pełne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, zaaranżowanie miejsca w praktyczny i bezpieczny sposób, a jednocześnie urządzenie go w sposób komfortowy, i to pod każdym względem. Wykorzystując do tego celu używane regały paletowe, możesz stworzyć idealną przestrzeń tanim kosztem. Dla wielu przedsiębiorców każdy grosz się liczy, dlatego nie ma co się oszukiwać, że na początku działalności to regał paletowy używany będzie znacznie lepszym wyborem niż nowy. Lepiej zainwestować w całkiem nowe rozwiązania, gdy firma rozwinie się już na tyle, że aż tak bardzo nie trzeba będzie martwić się o pieniądze.

Jak powinno wyglądać wyposażenie magazynu?

Urządzając magazyn, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na tworzony układ ciągów komunikacyjnych. Ma on bardzo duże znaczeni dla komfortowego korzystania z przestrzeni, jak i na bezpieczeństwo jej użytkowania. Muszą mieć one wystarczającą szerokość, by można było wykorzystywać takie urządzenia, jak wózki widłowe.

Podstawowym wyposażeniem magazynu w przypadku handlu detalicznego są regały. Możesz je wypożyczyć lub kupić nowe rozwiązania. Możemy kupić również regały magazynowe paletowe używane.

Jest to rozwiązanie znacznie tańsze i szczególnie polecane dla firm, które dopiero raczkują na rynku i nie stać ich na tak dużą inwestycję, jaką jest zakup nowych regałów magazynowych. Regały to jednak oczywiście niejedyne urządzenia i akcesoria, które musisz kupić, jeżeli urządzasz magazyn. Trzeba zadbać o zakup urządzeń do transportu, czyli wózków widłowych oraz podnośników. Często kupowane są także hulajnogi przemysłowe. Sprawdzają się one bardzo dobrze w niewielkich magazynach. Nie zużywają dużo prądu, a pozwalają na szybkie i stabilne przewożenie produktów, bez najmniejszych problemów. Hulajnoga przemysłowa to pewnego rodzaju nowość, która jednak przydaje się. Można jej również używać do ćwiczeń i zabawy, a to każdemu pracownikowi się przyda.

Pamiętaj, że podczas tworzenia magazynu trzeba przestrzegać podstawowych zasad BHP. Musisz wyposażyć tę przestrzeń w tablice obciążeniowe, zadbać o czystość powierzchni, jak i przygotować instrukcje obsługi poszczególnych urządzeń oraz regałów. To wszystko przełoży się na osiągniecie bardzo dobrych rezultatów.

.read-more-content{height:0;overflow:hidden;text-align:justify}

.read-more-content.active{height:100%}

Regały paletowe używane dla magazynu

Regały paletowe to najlepsze rozwiązanie w przypadku magazynów, gdzie konieczne jest składowanie różnych produktów na paletach typu euro lub typu przemysłowego. Są łatwe i szybkie w montażu, a przy tym niezwykle uniwersalne.

Wszechstronny zakres profili i dodatków pozwala na umieszczenie każdego towaru na różnych wysokościach co umożliwia łatwy dostęp do produktów a także upraszcza kontrolę stanu magazynu.

Rozmieszczenie i wysokość regałów jest uzależniona od typu podnośników, składowanego towaru i wielkości magazynu.

Regały paletowe używane

Call Now

Sklep
Sprawdź naszą ofertę.Sprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX