Przegląd Regałów Paletowych Warszawa - Dla Magazynu zdjęcie nr 1

Przegląd regałów paletowych z Warszawy

Przegląd regałów paletowych Warszawa

W wielu magazynach ważne jest, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową. W wysokich obiektach stosowane są przede wszystkim regały wysokiego składowania. Przegląd regałów paletowych Warszawa – Sprawdź!
Pozwalają na układanie towarów na piętrach. Znajdź ofertę na regały paletowe!

Charakterystyczna regałów wysokiego składowania

Magazyny wyposażone w regały paletowe wysokiego składowania dostarczają ogromną ilość miejsca na towary. Konstrukcje te mają nawet po kilkanaście metrów wysokości. To, jaką szerokość będą miały poszczególne półki w dużej mierze zależy od rodzaju towarów, jakie klient chce na nich składować. Polecam: konfigurator regałów.

Przegląd regałów paletowych Warszawa, DlaMagazynu.pl

Bardzo często na regałach wysokiego składowania układane są towary na paletach. Są produkowane ze stalowych słupów, płyt wiórowych lub metalowych. Tak solidna konstrukcja sprawia, że są w stanie udźwignąć bardzo dużo. Mają także podwyższoną odporność wewnętrzną na uszkodzenia. Regały używane są stabilne, a składowany na poszczególnych piętrach towar jest całkowicie bezpieczny.

Podobne zalety posiadają magazyny wyposażone w antresolę z regałami półkowymi. Najlepsze regały półkowe w dobrej cenie!

Regularny przegląd regałów paletowych z Warszawy to podstawa w profesjonalnie działającym magazynie. Dzięki temu, że dopełnisz tych formalność, w magazynie ograniczone zostaną wypadki oraz awarie praktycznie do minimum. Przełoży się to na jego bezpieczne zarządzanie.

Przegląd regałów paletowych z Warszawy – jak wygląda?

Wykonywany przez eksperta przegląd regałów paletowych z Warszawy należy przeprowadzić minimum raz w roku. Pozwoli to na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w działaniu regałów paletowych. Warto pamiętać, że mogą one posiadać mikrouszkodzenia niewidoczne gołym okiem, w skutek delikatnego nawet uderzenia o nie wózka widłowego. Korzystając z profesjonalnej ekspertyzy, będziesz w stanie wykryć te nieprawidłowości w momencie, gdy nie są jeszcze groźne dla pracowników oraz towaru.

Pamiętając o regularnych przeglądach technicznych dbasz zarówno o bezpieczeństwo swoich pracowników, jak i składowanego towaru. Można powiedzieć, że taki magazyn funkcjonuje w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami.

Sprawdź też inne usługi związane z regałami w Warszawie:

 


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź