Regały Paletowe Gdańsk - Zamów Teraz! zdjęcie nr 1

Regały paletowe z Gdańska

Regały paletowe Gdańsk

Magazyn jest miejscem niebezpiecznym, pełnym ciężkich przedmiotów i bardzo wysokich regałów. Sprawdź ofertę na regały paletowe Gdańsk! W otoczeniu magazynu, jak i w samym magazynie łatwo o wypadek, dlatego tak ważne jest, aby regały na palety euro miały wykonywane regularne przeglądy techniczne. Sprawdź ofertę na regały paletowe!

Dlaczego przeglądy techniczne regałów magazynowych są tak ważne?

Systematyczna kontrola wpłynie na bezpieczeństwo pracowników, jak i składowanego towaru. Trzeba o tym pamiętać minimum co 12 miesięcy.

Regały paletowe Gdańsk, Sprawdź DlaMagazynu.pl

Zapytaj o przegląd roczny regałów u eksperta, a dowiesz się, że obejmuje on wiele czynników.

Co wchodzi w skład przeglądu technicznego?

  • analizę kompletności regału,
  • pomiar wielkości odkształceń,
  • pomiar odchyłów słupów od pionu,
  • kontrolę systemów zabezpieczeń,
  • sprawdzenie raportów, które były sporządzane w przeszłości,
  • przeprowadzenie badania stanu wiedzy pracowników,
  • przygotowanie raportu podjętych działań,
  • propozycję planów naprawczych.

Regały paletowe z Gdańska to najprostsze i najchętniej wykorzystywane konstrukcje w wielu magazynach. Ich uniwersalność pozwala na składowanie zarówno towarów spaletowanych, jak i znajdujących się w kartonach oraz różnych pudełkach. Jest także możliwość składowania pojedynczych produktów na półkach.

Regały paletowe z Gdańska – co warto o nich wiedzieć?

Regały paletowe umożliwiają składowanie palet w układzie prostokątnym lub równoległym. Dostępne są jednopaletowe lub wielopaletowe gniazda, dlatego bez żadnych przeszkód możesz wybrać rozwiązanie w każdym calu dopasowane do potrzeb, dzięki któremu przechowasz dowolną ilość partii towaru. Twój magazyn będzie dzięki temu wydajny i dostosowany do aktualnych potrzeb.

Regały paletowe z Gdańska są najtańszym sposobem magazynowania, z jakiego możesz skorzystać, aby wyposażyć swój magazyn w skuteczny system składowania. Do każdej jednostki masz bezpieczny dostęp, co ułatwia kontrolę stanu magazynowego. Co ważne, regały paletowe można dostosować do każdej przestrzeni magazynowej.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź