Regały Paletowe Olsztyn - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Regały paletowe z Olsztyna

Regały paletowe

Mając do dyspozycji regały paletowe, możesz przechowywać towary, które znajdują się na paletach. Najczęściej spotykane są palety tzw. europalety o wymiarach 800×1200 mm, i właśnie do ich przechowywania są przystosowane regały paletowe wjezdne. Do dyspozycji są również palety przemysłowe o wymiarach 1200×1200 mm, które również można przechowywać na zaproponowanych regałach. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika, co jest jak najbardziej ogromnym plusem.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Dziś w sprzedaży dostępne są przede wszystkim regały paletowe rzędowe o głębokości 1100 mm i długości poziomu składania 2700. Dzięki temu regały paletowe przejezdne są w stanie pomieścić 3 europalety lub 2 palety przemysłowe tylko w jednym gnieździe. Warto podkreślić, że regały paletowe tradycyjne można obsługiwać tylko przy użyciu urządzeń mechanicznych, dlatego pełna mechanizacja magazynu jest tutaj wymagana.

Regały Paletowe - DlaMagazynu.pl

Nie obejdzie się bez profesjonalnego wyposażenia, jeżeli chcesz zdecydować się na regały paletowe używane. Regały obsługuje się wózkami widłowymi lub specjalnymi suwnicami. Co ważne, regały paletowe używane cena, których jest obecnie bardzo atrakcyjna, mogą mieć dowolna wysokość. Wszystko dlatego, że ich obsługa jest możliwa przy użyciu urządzeń mechanicznych. Towary można składować więc nawet na wysokości 12 metrów. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Jak najbardziej uzyskać można wysokie zadowolenie z takiej właśnie sytuacji.

Regał paletowy

Warto podkreślić, że regały paletowe używane mają konstrukcję ramową. W związku z tym, że muszą wytrzymać duże obciążenia, ich konstrukcja musi być bardzo wytrzymała. Jak najbardziej, dzięki temu że wybierzesz wysokiej jakości używane regały paletowe, będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz. Przede wszystkim regały magazynowe paletowe używane charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi, są bardzo dobrze wykonane, a ich wygląd nie budzi wątpliwości. Ponadto regały paletowe cennik mają bardzo atrakcyjny. Warto szukać ofert: używane regały paletowe sprzedam. Podkreślamy, że regał paletowy używany jest tak samo dobry jak nowy.

Regały paletowe są najlepszym rozwiązaniem do każdego magazynu. Pozwalają na składowanie zróżnicowanego asortymentu na paletach, ale także poza nimi. To właśnie uniwersalność sprawia, że regały paletowe z Olsztyna są tak chętnie wykorzystywane w magazynach w całej Polsce.

Regały paletowe z Olsztyna – co warto o nich wiedzieć?

Dzięki możliwościom, jakie dają regały paletowe z Olsztyna możliwe jest składowanie towarów na różnych wysokościach. Pozwala to na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni użytkowej, co ma bardzo duże znaczenie dla możliwości magazynu, w zakresie jego składowania. Regały paletowe pozwalają zmaksymalizować to do absolutnego maksimum.

To, w jaki sposób będą rozmieszczone regały paletowe w dużej mierze zależy od wysokości i kubatury magazynu. Możesz do nich zastosować również wózki widłowe, dzięki którym rozmieszczanie towarów na poszczególnych półkach będzie komfortowe i bezproblemowe. Z takich rozwiązań warto korzystać w nowoczesnym magazynie. Dzięki temu będzie zarządzany skutecznie.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź