Regały Magazynowe Zielona Góra - Dla Magazynu zdjęcie nr 1

Regały magazynowe z Zielonej Góry

Regały magazynowe Zielona Góra

Kupując nasze regały magazynowe Zielona Góra dowiesz się wielu cennych informacji!
Wysokość części magazynowej zależy od pomysłu konstruktora, ale warto ten walor wykorzystać wprowadzając do magazynu regały wysokiego składowania. To właśnie, dzięki nim udaje się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń użytkową.

Zobacz ofertę na: regały paletowe!

Jak zbudowane są regały wysokiego składowania?

Ich budowa nie jest skomplikowana, a poszczególne modele różnią się w zależności od parametrów technicznych zastosowanych przez producenta. Nie różni się natomiast ich budowa, która oparta jest na czterech stalowych słupach zakończonych specjalnymi stopami. Dodatkowo na słupach znajdują się specjalne ochraniacze. Tylne części regałów są natomiast wyposażone w ścianki, które zabezpieczają towary, szczególnie te znajdujące się na najwyższych półkach. Dodatkowo, regały wysokiego składowania są wyposażone w specjalne belki wzmacniające konstrukcję i zabezpieczające towary.

Regały magazynowe Zielona Góra, DlaMagazynu.pl

Całość jest stabilna i bezpieczna. Możesz także zastosować specjalny konfigurator regałów, który pomoże dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do twoich potrzeb. Zdecydować można się zarówno na regały używane, jak i nowe.

Regały magazynowe z Zielonej Góry dostępne są w dwóch podstawowych formach: statycznej i dynamicznej. Regały statyczne nie zmieniają swojego położenia i można je na stałe przymocować do ściany lub podłogi. Najpopularniejsze spośród nich to regały paletowe. Regały dynamiczne posiadają natomiast elementy jezdne w swojej konstrukcji.

Regały magazynowe z Zielonej Góry – co warto o nich wiedzieć?

Regały magazynowe są jednymi z najważniejszych urządzeń znajdujących się w halach magazynowych. Jeżeli wybierzesz właściwe, możesz przyspieszyć procesy logistyczne zachodzące w magazynie. Przedsiębiorca przed kupnem regałów musi odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań, a przede wszystkim do czego regały magazynowe z Zielonej Góry będą wykorzystywane. Najważniejszy jest rodzaj towarów, jakie będą na nich składowane.

Jeżeli przymierzasz się do kupna lub wymiany regałów magazynowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tu zarówno regały paletowe, jak i wysokiego składowania, a także szereg innowacyjnych rozwiązań.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź