Regały do sklepu odzieżowego

Regały odzieżowe umożliwiają skuteczne i atrakcyjne uporządkowanie asortymentu, z którym powinien zapoznać się klient, zanim podejmie decyzję o zakupie. 

Do dyspozycji są systemy, których zadaniem jest bezpieczne składowanie towarów oczekujących na odbiór przez firmę transportową. Bez względu na to, gdzie jest prowadzona działalność, regał odzieżowy na pewno sprawdzi się znakomicie do bezpiecznego poukładania asortymentu.

Regały Do Sklepu Odzieżowego - Dla Magazynu zdjęcie nr 1

Regały odzieżowe – zastosowanie

Regał odzieżowy można wykorzystać w klasycznym butiku, supermarkecie oferującym ubrania, a także w dużej hurtowni, gdzie asortyment czeka na dalszy transport do punktów docelowych. Konstrukcje mogą przybierać różne formy: klasycznych regałów półkowych, gondol, szklanych gablot.

Regały sklepowe odzieżowe – cechy charakterystyczne

W sprzedaży dostępne są regały do sklepu odzieżowego wykonane z różnych materiałów. W zależności od potrzeb konstrukcje mogą być druciane, szklane, drewniane lub metalowe. Istnieje możliwość wzbogacenia regałów o lustra, które powiększają optycznie przestrzeń i umożliwiają klientom obejrzenie się w wybranych ubraniach. Sprzedawcy odzieży i obuwia zdecydowanie o tym aspekcie powinni pomyśleć. Wystarczy zainwestować w kilka luster o wymiarach np. 160×60 cm, aby uatrakcyjnić przestrzeń zakupową.

Regał odzieżowy – zalety

  • Duży wybór konstrukcji wykonanych ze zróżnicowanego materiału.
  • Konstrukcje mogą przybierać formę klasycznych regałów półkowych, gondoli czy gablot.
  • Znajdują zastosowanie w sklepach odzieżowych, magazynach oraz hurtowniach. 
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź