Odkup Regałów Paletowych Lublin - Dlamagazynu zdjęcie nr 1

Odkup regałów paletowych z Lublina

Regały paletowe

Mając do dyspozycji regały paletowe, możesz przechowywać towary, które znajdują się na paletach. Najczęściej spotykane są palety tzw. europalety o wymiarach 800×1200 mm, i właśnie do ich przechowywania są przystosowane regały paletowe wjezdne. Do dyspozycji są również palety przemysłowe o wymiarach 1200×1200 mm, które również można przechowywać na zaproponowanych regałach. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika, co jest jak najbardziej ogromnym plusem.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Dziś w sprzedaży dostępne są przede wszystkim regały paletowe rzędowe o głębokości 1100 mm i długości poziomu składania 2700. Dzięki temu regały paletowe przejezdne są w stanie pomieścić 3 europalety lub 2 palety przemysłowe tylko w jednym gnieździe. Warto podkreślić, że regały paletowe tradycyjne można obsługiwać tylko przy użyciu urządzeń mechanicznych, dlatego pełna mechanizacja magazynu jest tutaj wymagana.

Regały Paletowe - DlaMagazynu.pl

Nie obejdzie się bez profesjonalnego wyposażenia, jeżeli chcesz zdecydować się na regały paletowe używane. Regały obsługuje się wózkami widłowymi lub specjalnymi suwnicami. Co ważne, regały paletowe używane cena, których jest obecnie bardzo atrakcyjna, mogą mieć dowolna wysokość. Wszystko dlatego, że ich obsługa jest możliwa przy użyciu urządzeń mechanicznych. Towary można składować więc nawet na wysokości 12 metrów. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Jak najbardziej uzyskać można wysokie zadowolenie z takiej właśnie sytuacji.

Regał paletowy

Warto podkreślić, że regały paletowe używane mają konstrukcję ramową. W związku z tym, że muszą wytrzymać duże obciążenia, ich konstrukcja musi być bardzo wytrzymała. Jak najbardziej, dzięki temu że wybierzesz wysokiej jakości używane regały paletowe, będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz. Przede wszystkim regały magazynowe paletowe używane charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi, są bardzo dobrze wykonane, a ich wygląd nie budzi wątpliwości. Ponadto regały paletowe cennik mają bardzo atrakcyjny. Warto szukać ofert: używane regały paletowe sprzedam. Podkreślamy, że regał paletowy używany jest tak samo dobry jak nowy.

.read-more-content{height:0;overflow:hidden;text-align:justify} .read-more-content.active{height:100%}

W wielu miejscach dużo lepiej sprawdzają się regały używane niż nowe, dlatego proponujemy odkup regałów paletowych z Lublina, aby zaproponować je Klientom, którzy takich właśnie rozwiązań poszukują. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, dużo niższych niż nowe. Zyskuje zarówno osoba sprzedająca, jak i nowy nabywca. Obopólne korzyści.

Odkup regałów paletowych z Lublina – jak wygląda?

Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego proponujemy odkup regałów paletowych z Lublina, dzięki któremu zyskujemy dla Was najlepszej jakości używane regały paletowe. Proponujemy je w konkurencyjnych cenach. Solidną zapłatę otrzymuje sprzedający, ale nowy kupujący może je kupić w równie atrakcyjnej cenie. Transakcje w naszej firmie zawsze są uczciwe i nastawione na uzyskanie korzyści dla Klienta.

Klient sprzedając regały paletowe może liczyć na zwrot chociaż części zainwestowanych środków finansowych. Przyjmujemy wyłącznie wysokiej jakości regały paletowe, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają niezbędną dokumentację oraz regularne przeglądy techniczne.


Zadzwoń i dowiedz się więcej
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź