Regały paletowe z Krakowa

Regały paletowe

Mając do dyspozycji regały paletowe, możesz przechowywać towary, które znajdują się na paletach. Najczęściej spotykane są palety tzw. europalety o wymiarach 800×1200 mm, i właśnie do ich przechowywania są przystosowane regały paletowe wjezdne. Do dyspozycji są również palety przemysłowe o wymiarach 1200×1200 mm, które również można przechowywać na zaproponowanych regałach. Wszystko można dostosować do potrzeb użytkownika, co jest jak najbardziej ogromnym plusem.

Czym charakteryzują się regały paletowe?

Dziś w sprzedaży dostępne są przede wszystkim regały paletowe rzędowe o głębokości 1100 mm i długości poziomu składania 2700. Dzięki temu regały paletowe przejezdne są w stanie pomieścić 3 europalety lub 2 palety przemysłowe tylko w jednym gnieździe. Warto podkreślić, że regały paletowe tradycyjne można obsługiwać tylko przy użyciu urządzeń mechanicznych, dlatego pełna mechanizacja magazynu jest tutaj wymagana.

Regały Paletowe - DlaMagazynu.pl

Nie obejdzie się bez profesjonalnego wyposażenia, jeżeli chcesz zdecydować się na regały paletowe używane. Regały obsługuje się wózkami widłowymi lub specjalnymi suwnicami. Co ważne, regały paletowe używane cena, których jest obecnie bardzo atrakcyjna, mogą mieć dowolna wysokość. Wszystko dlatego, że ich obsługa jest możliwa przy użyciu urządzeń mechanicznych. Towary można składować więc nawet na wysokości 12 metrów. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo pozytywnych rezultatów. Jak najbardziej uzyskać można wysokie zadowolenie z takiej właśnie sytuacji.

Regał paletowy

Warto podkreślić, że regały paletowe używane mają konstrukcję ramową. W związku z tym, że muszą wytrzymać duże obciążenia, ich konstrukcja musi być bardzo wytrzymała. Jak najbardziej, dzięki temu że wybierzesz wysokiej jakości używane regały paletowe, będziesz zadowolony z efektów, jakie osiągniesz. Przede wszystkim regały magazynowe paletowe używane charakteryzują się najlepszymi parametrami technicznymi, są bardzo dobrze wykonane, a ich wygląd nie budzi wątpliwości. Ponadto regały paletowe cennik mają bardzo atrakcyjny. Warto szukać ofert: używane regały paletowe sprzedam. Podkreślamy, że regał paletowy używany jest tak samo dobry jak nowy.

Niskie koszty utrzymania sprawiają, że regały paletowe z Krakowa znajdują zastosowanie w wielu magazynach. Na ich zakup może pozwolić sobie praktycznie każdy właściciel magazynu. Pozwalają na idealne zagospodarowanie przestrzeni magazynowej, a także na pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Regały paletowe z Krakowa – co warto o nich wiedzieć?

Do dyspozycji są różne rodzaje regałów paletowych. Możesz zdecydować się na regały paletowe wjezdne, które nie posiadają korytarzy komunikacyjnych i zwiększają dostępną przestrzeń magazynową nawet o 85%. Możesz także zdecydować się na regały paletowe przesuwne, które maksymalizują przestrzeń składowania. Regały paletowe przepływowe pozwalają natomiast zorganizować system kolejkowy FIFO.

Regały paletowe z Krakowa spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują rozwiązań kompleksowych, działających niezawodnie i przede wszystkim zapewniających maksymalne składowanie towarów nawet na najmniejszej powierzchni. Na te rozwiązania warto stawiać.

Call Now

Promocja
na przegląd eksperckiSprawdź
FacebookLinkedinYouTubeAllegroOLX