Wszystkie aktualności

Kiedy wynajem magazynu to dobry pomysł?

Nie każdą firmę stać, aby wybudować lub kupić własny magazyny. Część przedsiębiorców decyduje się na wynajem powierzchni magazynowych. Jest to uzasadnione zarówno z pobudek ekonomicznych, jak i czysto praktycznych. Sprawdź, w jakich sytuacjach jest to najlepsza opcja.

Sporo zaoszczędzisz wynajmując magazyn

W porównaniu do budowy, wynajem magazynu jest znacznie tańszą i szybszą opcją. Jeżeli potrzebujesz powierzchni magazynowej na już lub dopiero zaczynasz działać w branży składowania, znacznie mniej utrudnień napotkasz na swojej drodze decydując się na wynajem magazynu.

Już najprostsza symulacja kosztów wykaże, że budowa magazynu w przypadku wielu przedsiębiorców nie ma zupełnie uzasadnienia ekonomicznego. Musisz ponieść koszty związane z zakupem i wzniesieniem stalowych konstrukcji, a do tego dochodzą również pozostałe nieprzewidziane wydatki.

Powierzchnia magazynowa dostępna od zaraz

Budowa magazynu może trwać nawet kilkanaście miesięcy, natomiast decydując się na wynajem możesz korzystać z powierzchni magazynowej od chwili podpisania umowy. Wystarczy jedynie znaleźć interesujący obiekt, wynegocjować najkorzystniejszą ofertę, a korzystanie z magazynu będzie wiązało się wyłącznie z przyjemnością.

Szybki dostęp do powierzchni magazynowej jest dla wielu przedsiębiorców niezwykle ważny, szczególnie, gdy klienci czekają, aby podjąć współpracę. Nie ma co zwlekać, odciągać w czasie podpisania kontraktu. Wykorzystując okazję, jaką daje wynajem magazynu możesz przyczynić się w znaczący sposób do rozwoju swojej firmy.

Zyskujesz miejsce do bezpiecznego składowania towarów

Powierzchnie magazynowe są w każdym aspekcie dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wystarczy jedynie wprowadzić do nich własne regały magazynowe, a bezpieczne składowanie towarów będzie jak najbardziej możliwe. Co więcej, można natrafić na oferty z pełnym wyposażeniem. To jeszcze lepsza opcja, jeżeli wszystko spasuje, ponieważ nie trzeba będzie martwić się o zakup czy wynajem dostosowanych do potrzeb regałów czy wózków widłowych. Wszystko będzie od razu do dyspozycji.

Decydując się na wynajem magazynu otrzymujesz w pakiecie wiele usług dodatkowych m.in. monitoring obiektu. To zwiększa bezpieczeństwo prowadzenia biznesu i zabezpiecza towar przed osobami trzecimi.

Wynajmujesz, gdy potrzebujesz

W dzisiejszych czasach nie ma pewnego biznesu. Przedsiębiorcy nie przywiązują się do miejsca prowadzonej działalności, dlatego dla wielu wynajem magazynu jest najdogodniejszą opcją. Nie wiążą się wielomilionową inwestycją. Mogą podpisać umowę na konkretny czas, a po jej zakończeniu zmienić miejsce prowadzenia działalności.

Elastyczność to bardzo duża zaleta wynajmu magazynu na dopasowanych do potrzeb Klienta warunkach.

Wybór magazynów do wynajęcia jest ogromny!

Przedsiębiorcy mogą na portalach ogłoszeniowych znaleźć wiele anonsów dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych. Magazynów powstaje coraz więcej, i to w bardzo dobrych lokalizacjach, blisko głównych węzłów komunikacyjnych.

Szeroki wybór magazynów gwarantuje bezproblemowe znalezienie powierzchni magazynowej w bardzo dobrej lokalizacji, z odpowiednim wyposażeniem, na dogodnych warunkach.

Kiedy Wynajem Magazynu To Dobry Pomysł? - Dlamagazynu zdjęcie nr 1
Sklep
Sprawdź naszą ofertę. Sprawdź